Preskočiť na hlavný obsah

productDetail.productImages

Calvin Klein

Masívny oceľový prsteň Modern Purity 35000833

Akcia s kódom
Výhodné

Farebné prevedenia

65,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena 74,80 €

Obvod

Kód: sCK1777-58
2 mesiace na vrátenie

  • Štýlový prsteň z dielne značky Calvin Klein,
  • vyrobený z kvalitnej ocele,
  • vďaka masívnemu dizajnu dokonale vyniká,
  • zdobený decentným logom Calvin Klein,
  • dokonalý doplnok pre každého, kto hľadá minimalistický, ale výrazný šperk.

Súvisiace produkty

Calvin Klein - Výrazné kruhové náušnice Modern Purity 35000835
Akcia s kódomVýhodné
75,80 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Masívny pozlátený prsteň Modern Purity 35000834
Až -8 %Akcia s kódom
Od 65,30 €productDetail.originalPrice:70,80 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Elegantné náušnice Modern Purity 35000831
-19 %Akcia s kódom
80,10 €productDetail.originalPrice:99,40 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Elegantný oceľový náramok Modern Purity 35000829
Akcia s kódomVýhodné
112,60 €
do 29. 10. u vás

Calvin Klein - Elegantný pozlátený náramok Modern Purity 35000830
Akcia s kódomVýhodné
136,00 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Výrazné kruhové náušnice Modern Purity 35000836
Akcia s kódomVýhodné
76,50 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Elegantné pozlátené náušnice Modern Purity 35000832
Akcia s kódomVýhodné
99,40 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Masívny pozlátený prsteň Trends 35000441
Akcia s kódom
99,90 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Pozlátený oceľový prsteň Statement Links 35000752
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Calvin Klein - Pozlátená súprava oceľových prsteňov CK Trio 35000795
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Armaf - Club De Nuit Intense Women - EDP
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Moschino - Funny - EDT
VýhodnéBestseller
pozajtra u vás

Elode - So Lovely - EDP
Výhodné
6,70 €
pozajtra u vás

Nuxe - Darčeková sada The Iconics
Akcia s kódomVýhodné
20,70 €
pozajtra u vás

Brilio Silver - Jedinečné strieborné náušnice s perlami a zirkónmi EA364W
-46 %Bestseller
19,40 €productDetail.originalPrice:35,60 €
pozajtra u vás

Dolce & Gabbana - Light Blue - EDT
Bestseller
pozajtra u vás

GreenSwan - GS Merilin original 60 tabliet
Akcia s kódomVýhodné
20,60 €
pozajtra u vás

Bioderma - Šampón proti lupinám Nodé P (Anti-Dandruff Regulating Shampoo) 400 ml
Akcia s kódomVýhodné
15,30 €
pozajtra u vás

Lanvin - Eclat D´Arpege - EDP
Bestseller
pozajtra u vás

Uriage - Upokojujúci balzam Xémose (Anti-Itch Soothing Oil Balm) 500 ml
Akcia s kódomVýhodné
17,30 €
pozajtra u vás

Maison Alhambra - B.A.D. Femme - EDP
Výhodné
14,60 €
pozajtra u vás

Oriflame - Malinový zázračný kelímok 10,5 ml
Akcia s kódomVýhodné
5,00 €
pozajtra u vás

Ajmal - Sacrifice For Her - EDP
Výhodné
13,00 €
pozajtra u vás

Giorgio Armani - Emporio She - EDP
Bestseller
pozajtra u vás

Troli - Sada elegantných náušníc - kôstky Silver (12 párov)
Akcia s kódomVýhodné
7,90 €
pozajtra u vás

Brilio Silver - Blyštivý strieborný náhrdelník Srdce NCL53W
-14 %Bestseller
28,90 €productDetail.originalPrice:33,50 €
pozajtra u vás

Jil Sander - Sport For Women - EDT
Akcia s kódomBestseller
pozajtra u vás

Victoria's Secret - Bare Vanilla – telový závoj
Akcia s kódomVýhodné
16,00 €
pozajtra u vás

Nanolash - Sérum pre rast rias Eyelash Serum 3 ml
Akcia s kódomVýhodné
40,10 €
pozajtra u vás

Synouvelle Cosmetics - Sérum pre aktívny rast rias a obočia (Lash & Brow Activating Serum) 5 ml
Akcia s kódomBestseller
102,30 €
pozajtra u vás