Preskočiť na hlavný obsah

productDetail.productImages

Calvin Klein

Masívny pozlátený prsteň Modern Purity 35000834

Akcia s kódom

Farebné prevedenia

87,40 €

Obvod

Kód: sCK1776-58
2 mesiace na vrátenie

  • Štýlový prsteň od značky Calvin Klein,
  • vyrobený z kvalitnej ocele,
  • pokovovaný zlatým PVD povlakom,
  • vďaka masívnemu dizajnu dokonale vyniká,
  • zdobený decentným logom Calvin Klein,
  • dokonalý doplnok pre každého, kto hľadá minimalistický, ale výrazný šperk.

Súvisiace produkty

Calvin Klein - Elegantný oceľový náramok Modern Purity 35000829
Akcia s kódomVýhodné
112,60 €
do 2. 11. u vás

Calvin Klein - Výrazné kruhové náušnice Modern Purity 35000836
Akcia s kódomVýhodné
76,50 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Masívny oceľový prsteň Modern Purity 35000833
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Calvin Klein - Elegantný pozlátený náramok Modern Purity 35000830
Akcia s kódomVýhodné
137,40 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Elegantné pozlátené náušnice Modern Purity 35000832
Akcia s kódomVýhodné
103,20 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Výrazné kruhové náušnice Modern Purity 35000835
-7 %Akcia s kódom
70,30 €productDetail.originalPrice:75,40 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Elegantné náušnice Modern Purity 35000831
-19 %Akcia s kódom
80,10 €productDetail.originalPrice:99,40 €
pozajtra u vás

Calvin Klein - Dámsky pozlátený prsteň Geometric Essentials 35000679
pozajtra u vás

Calvin Klein - Dámska súprava oceľových prsteňov Captivate 35000328
Až -17 %Akcia s kódom
pozajtra u vás

Calvin Klein - Dizajnový oceľový prsteň Spiral 35000766
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Moschino - Funny - EDT
VýhodnéBestseller
pozajtra u vás

Erborian - Rozjasňujúci CC krém SPF 30 (Colour-Correcting Cream) 40 ml
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Pola Cosmetics - Predlžujúca riasenka Infinity 8 g
Akcia s kódom
21,30 €
pozajtra u vás

Armaf - Club De Nuit Intense Women - EDP
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Revlon Professional - Čistiaci šampón Uniq One (All In One Conditioning Shampoo)
Akcia s kódom
13,50 €
pozajtra u vás

Lattafa - Qimmah Women - EDP
Akcia s kódom
25,00 €
pozajtra u vás

ACM - Pleťový krém s 15% kyselinou azelaovou Azéane (Cream) 30 ml
Akcia s kódom
20,90 €
pozajtra u vás

Lattafa - Ansaam Gold - EDP
Výhodné
20,80 €
pozajtra u vás

Nuxe - Darčeková sada The Iconics
Akcia s kódomVýhodné
20,70 €
pozajtra u vás

Dsquared² - Wood For Her - EDT
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Lattafa - Fakhar Gold - EDP
Akcia s kódomVýhodné
16,10 €
pozajtra u vás

Hugo Boss - Boss Orange Woman - EDT
Akcia s kódomBestseller
pozajtra u vás

Lattafa - Yara Candy - EDP
Akcia s kódomVýhodné
20,60 €
pozajtra u vás

Chloé - Nomade - EDP
Bestseller
pozajtra u vás

Institut Esthederm - Sérum pre dlhovekosť buniek Age Proteom (Advanced Serum) 30 ml
Akcia s kódomVýhodné
79,20 €
pozajtra u vás

Dior - Miss Dior Parfum - parfém
Akcia s kódom
pozajtra u vás

Bioderma - Súprava starostlivosti na suché a popraskané pery Atoderm 2 x 4 g
Akcia s kódom
7,90 €
pozajtra u vás

Bioderma - Čistiaca pleťová voda pre mastnú pleť Sébium H2O (Solution Micellaire)
Až -15 %Bestseller
pozajtra u vás

BANOBAGI - Pleťová maska Moisture Skin Booster Mask 25 g
-48 %Akcia s kódom
1,70 €productDetail.originalPrice:3,30 €
pozajtra u vás

Bugatti - Bella Donna - EDP
Výhodné
21,00 €
pozajtra u vás