Spýtali sme sa ich, aké darčeky ich najviac potešia...

Vybrať taký darček, ktorý poteší, to vám nie je vôbec ľahká vec. Teda aspoň by sa to mohlo na prvý pohľad zdať, že je to tá najväčšia zložitosť z celého roku. Ale ono to práve tak nie je. Vaši obľúbení youtuberi vám s výberom pomôžu.

Zaručené tipy na darčeky pre mladé mamičky

Spýtali sme sa Báry, ktorú poznáte z jej blogu Barušminky a rovnakozvaného kanálu na youtube, ako vyberá darčeky ona a zároveň, aké darčeky najradšej dostáva.

Ženu určite potešia skôr praktické darčeky. Všetko to, čo urobí jej svet krajší, farebnejší, ale i tak je to stále praktický darček. Bára si potrpí na sviečky Yankee Candle, ale trafíte sa i s ďalšími voňavými sviečkami iných značiek. Či už vyberáte darček sestre, kamarátke alebo maminke, zamyslite sa nad tým, čo sama rada nosí a v čom sa cíti dobre. Bára má rada jednoduché športovo elagantné oblečenie a doplnky. S takými kúskami určite pod stromčekom uspejete i vy.

Báru pod stromčekom potešia

Regeneračný krém na ruky Granátové jablko 50 ml
Výhodné
Weleda
Regeneračný krém na ruky Granátové jablko 50 ml
do 21.6. u vás
Sì – EDP
BestsellerVýhodné
Giorgio Armani
Sì – EDP
do 21.6. u vás

Darčeky pre študentky a iné štýlové dievčatá

Hanka z kanálu Hana B. je sama študentka, mladé dievča z Ostravy. Dobre sa cíti v kúskoch, ktoré nemusia byť nutne výkrikom poslednej módy, ale nesmú ju nudiť. Najradšej dostáva trebárs ponožky alebo sveter, tričko či iný kúsok na seba.

Žiadnej mladej žene, ktorá sa o seba stará a rada sa namaľuje, by nemal chýbať v kozmetickej zbierke červený rúž, preto medzi tipy na darčeky vybrala Hanka práve ten, pridala k nemu aj iné kúsky z dekoratívky, ako sú trebárs farebné ceruzky na oči alebo riasenka. Taký darček vyberte ale skutočne len niekomu blízkemu, u koho ste si istí, že sa trafíte do výberu.

Hanu pod stromčekom potešia

Eclat D´Arpege - EDP
BestsellerVýhodné
Lanvin
Eclat D´Arpege - EDP
do 21.6. u vás

Tipy na darčeky pre mladých mužov

Vybrať darčeky pre muža je niekedy skutočná challenge. U ženy sa ľahko trafíte, keď kúpite šál, už spomenutú sviečku alebo peňaženku. Muži tak ľahko čitateľní nie sú. Možno i preto, že o tom, po čom skutočne túžia, muži väčšinou moc nehovoria.

Filip prezdradil, že mu urobí veľkú radosť vôňa, ktorú má rád a zrovna mu trebárs i dochádza. Zároveň radí kúpiť jeden drahší a skutočne chtený darček, než kopu"nejakých" darčekov, ktoré vo výsledku nebudú ani použité. Vybral trebárs pánske náramky, sponu na kravatu alebo značkové boxerky, ktoré by si sám podľa svojich slov nekúpil. Ale keď ich nájde pod stromčekom? WAU...

Filipa pod stromčekom potešia

Sauvage - EDT
BestsellerVýhodné
Dior
Sauvage - EDT
do 21.6. u vás

Tipy na darčeky pre ženy

Verča, ktorú poznáte ako Blueberry Pink, si nepotrpí na originálne darčeky. Hromadia sa jej doma, nevyužije ich a sadá na ne prach. A to je škoda. Omnoho radšej dostáva tiež praktické darčeky a doslova ju potešia už povestné ponožky.

Medzi výberom vianočných darčekov pre ženu od Verči nájdete štýlové pašmíny, balerínky alebo i crossbody kabelku Lylee. Jedným z najobľúbenejších darčekov sú tiež značkové hodinky alebo náušnice. Výberom šperku neurobíte u ženy prakticky nikdy chybu. Len sa zamyslite, aké šperky bežne nosí.

Verču pod stromčekom potešia

La Vie Est Belle – EDP
BestsellerVýhodné
Lancôme
La Vie Est Belle – EDP
do 21.6. u vás
Nežný srdiečkový náramok KBS-431
-20 %
Troli
Nežný srdiečkový náramok KBS-431
do 21.6. u vás

Prestaňte si lámať hlavu s darčekmi, existujú totiž také, ktoré vždy potešia.