Darčekové poukazy

Aká je platnosť môjho poukazu?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Chcete mať istotu, že vyberiete ten správny darček? Váhate, aký parfum si zamiluje žena vášho života? Neviete, akým hodinkám podľahne váš osudový muž? Stavte na darčekový poukaz! S poukazom totiž nedarujete iba hodnotný kus papiera. Svojim blízkym doprajete aj možnosť vybrať si darček, ktorý ich skutočne poteší. Len oni sami totiž vedia, po čom naozaj túžia.

Darčekový poukaz uplatníte na Vivantis.sk.

Typ darčekového poukazu

Elektronické darčekové poukazy

  • ELEKTRONICKÝ POUKAZ NIE JE MOŽNÉ KÚPIŤ S ĎALŠÍM TOVAROM
  • Na e-mail vám pristanú po odoslaní objednávky.
  • Na nič nečakáte. Môžete si ich vytlačiť a okamžite nimi obdarovať.
  • Poukaz bude aktívny do 1 hodiny od prijatia platby.
  • Platí po celý 1 rok od chvíle, keď k nám dorazí platba.

Čo by ste mali vedieť?

Poukaz uplatníte iba v rámci jedného nákupu, nie je možné ho uplatniť po častiach. V jednom nákupe je možné využiť aj viac poukazov (max. 10), ktorých nominálna hodnota sa sčíta. Zakúpené poukazy nie je možné vymeniť späť za finančnú čiastku. Odporúčame vybrať celú hodnotu poukazu, pretože prípadný rozdiel v cene vybraného tovaru a hodnote poukážky nie je vratný. Lepšie je vybrať si tovar v o niečo vyššej hodnote a zvyšok doplatiť, aby ste využili celú čiastku poukazu. Platnosť poukazu je 1 rok od zakúpenia.

Darčekové poukazy pre firemných zákazníkov

Potešiť darčekovým poukazom môžete aj svojich zamestnancov alebo partnerov. Pre viac informácií o benefitoch pre vás máme pripravené podmienky a zľavy na benefity pre firemných zákazníkov.