Darčekové poukazy

Darujte možnosť zaobstarať si to, čo si želá

Máte obavy, že sa netrafíte do vkusu? Nie ste si istí, aký parfum je ten jej obľúbený alebo aké hodinky by si vybral on? Potom je darčekový poukaz tou pravou voľbou.
S poukazom totiž nedarujete len hodnotný kus papiera, ale zároveň tak svojim blízkym doprajete skvelý zážitok pri výbere toho pravého darčeka, ktorý ich zaručene poteší. Len oni sami totiž vedia, po čom naozaj túžia.

Elektronické darčekové poukazy

  • Máte ich v emailu prakticky ihneď po odoslaní objednávky.
  • Na nič nečakáte a môžete si ich vytisknúť a okamžite nimi obdarovať.
  • Poukaz bude aktívny do 1 hodiny od pripísania platby na náš účet.
  • Platí celý 1 rok od chvíle, kedy nám dorazí platba, máte teda dostatok času s obdarovaným niečo vybrať.

Darčekové poukazy môžete uplatniť na Vivantis.sk.

Čo by ste mali vedieť

Ak chcete uplatniť naše darčekové poukazy v elektronickej podobe, postupujte rovnako ako pri uplatňovaní zľavových kupónov. Hodnota objednávky po odpočítaní všetkých zliav nesmie byť záporná. Platnosť poukazu je 12 mesiacov.
Zakúpené poukazy nevymieňame späť za finančnú čiastku. Odporúčame teda vybrať celú hodnotu poukazu, pretože prípadný rozdiel v cene vybraného tovaru a hodnote poukážky nie je vratný. Lepšie je vybrať tovar v o niečo vyššej hodnote a zvyšok doplatiť, aby ste využili celú sumu poukazu.

Darčekové poukazy pre firemných zákazníkov

Potešiť darčekovým poukazom môžete tiež svojich zamestnancov alebo partnerov. Pre viac informácii o benefitoch pre vás máme pripravené podmienky a zľavy na benefity pre firemných zákazníkov.