loading

Darčeky, ktoré potešia,

podľa vašich obľúbených youtuberov

Vianočná anketa na Youtube

  • 1) Ježiško alebo Santa?
  • 2) Vanilkové rohlíčky alebo Makronky?
  • 3) Kapor alebo Kura?
  • 4) Popoluška alebo Mrázik?
  • 5) „Mäkkýši“ alebo „Tvrďáci“?
  • 6) Vianoce na svahu alebo na pláži?
  … tieto a ďalšie vianočné otázky na telo sme položili vašim obľúbeným youtuberom. Ako odpovedali a ako majú Vianoce najradšej sa dozviete v našom videu. A čo vy? Ako by ste odpovedali vy? Máte radi slovenskú klasiku, alebo cez Vianoce radšej experimentujete a inšpirujete sa svetovými trendami? Pochváľte sa nám trebárs na Facebooku alebo nazdieľajte svoje video medzi svojich známych.

Darčeky podľa Báry alias Barušminky

 • Aké darčeky Bára rada dáva a čo sa jej naopak neosvedčilo? Čo si pod stromček praje každý rok? Je zástankyňa originalít alebo skôr darčekov, ktoré vždy  potešia?

  Báru poznáte z kanálu Barušminky a z rovnakozvaného blogu. Patrí k týmu Vivantisu a je tiež maminkou ročného synčeka.

  Barušminky
  Mám rada darčeky, s ktorými človek tak nejak počíta a teší sa na ne. U mňa je to trebárs sviečka. Kedysi som si priala Yankee Candle a od tej doby sa ňu môžem od mamy tešiť každý rok. Naviac, keď si ju zapaľujem, pokaždé si na mamu spomeniem. Ako milovníčka kosmetiky rada kozmetiku dostávam a ju dosť často dávam, ale len takú, o ktorej viem, že bude využitá.
  Bára z kanálu Barušminky

Darčeky podľa Filipa alias StyleMate

 • Má Filip radšej darčeky, ktoré ho potešia a o ktorých dokonca vie, že ho pod stromčekom čakajú alebo si potrpí na originálne nápady? A ako to má s Vianocami? Ako to vidia muži, majú radi mäkké darčeky?

  Filip sa rozhodol, že bude inšpirovať českých (slovenských) mužov a bude im prostredníctvom videí na youtube radiť trebárs s tým, ako sa oblieka správny gentleman, jako sa nosia obleky, ako si správne uviazať kravatu apod. Jednoducho, jako byť sami sebou, ale zároveň vypadať dobre a vyznať sa vo svete pánskeho štýlu.

  StyleMate
  Sto ľudí, sto chutí a každý v skrytu duše čaká na Vianoce niečo iné. Najväčšiu radosť mi urobí darček, ktorý je vyberaný starostlivo, pre mňa na mieru. Ten, kto mi darček vyberal, nekúpil to prvé, čo mu po ceste cvrnklo do nosa. Mám rád kvalitné doplnky ako je trebárs kravata, vreckovky do saka, manžetové gombíčky alebo kvalitné spodné prádlo.
  Filip z kanálu StyleMate

Darčeky podľa Hany B.

 • Ako Hanka spomína na Vianoce, keď bola malá a v čom boli iné než dnes? Ktoré darčeky predtým nerada rozbalovala a teraz sa na ne teší? A prečo jej príde, že Vianoce v detstve majú iné kúzlo než v dospelosti?

  Hanka je mladá ostravská youtuberka, ktorú baví nielen kosmetika ale tiež móda, takže pri jej videách sa určite nudiť nebudete.

  Hana B.
  Kedysi sa mi človek zavďačil úplne čímkoľvek. Síce som písala dopisy pre Ježiška, ale bolo mi to fuk. Mala som radosť zo všetkého. Mäkké darčeky boli v puberte a v detstve to úplne najhoršie, čo sa vám mohlo pod stromčekom stať. Čím sme starší, tým sme radšej za také tie praktické darčeky, ako sú trebárs ponožky. Naviac mi ich neustále žerie práčka, tak mi neustále nejaké chýbajú.
  Hanka z kanálu Hana B.

Darčeky podľa Verča alias Blueberry Pink

 • Bez akých darčekov podľa Verči nie sú Vianoce Vianocami? Prečo sa každý rok teší na to, že dostane ponožky? A aké darčeky si praje pod stromček tento rok?

  Na Verči youtube kanále a blogu nájdete nielen kozmetické videá ale tiež tipy na knižky a sviečky, ktoré miluje. Tiež sa rada pekne oblieka a i keď nemá miery modelky, vždy nájde oblečenie a doplňky, v ktorých je sama sebou.

  Blueberry Pink
  U nás si každoročne dávame praktické darčeky, nie sme moc na vymýšľanie špecialít a originalít. Ja sa vždy teším na poukážky na nákup a na pyžamo a ponožky. Mäkkúšov mávame pod stromčekom asi najviac. Hlavne ich poznáte podľa toho, ako sú neforemne zabalené, ale to nevadí. Niekedy vymýšľate špecialitu, dáte si s tým fakt prácu a potom to nadšenie nie je také, aké bolo očakávané.
  Verča z kanálu Blueberry Pink

Chcem sa zúčastniť vianočnej súťaže

Darček

Dnes už ste súťažili, skúste svoje šťastie zase zajtra

Skúsiť to môžete zase zajtra

Darček

Pokiaľ sa opakovane nemôžete zúčastniť súťaže, môže to byť tým, že ste v minulosti porušili podmienky. Napíšte nám na /mail/ a my to radi preveríme. Ďakujeme za pochopenie.

Gratulujeme, práve ste vyhrali

Výhra
Informácie o Vašej výhre posielame tiež na zadaný e-mail.

Súťažiť s nami môžete zase zajtra. Váš Vivantis

Gratulujeme, práve ste vyhrali

Výhra

Kam Vám môžeme výhru poslať?

-

Kompletné informácie o Vašej výhre Vám posielame tiež na zadaný e-mail.
info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni