Súťaž o poukaz do luxusného rezortu TAUERN SPA pre dve osoby

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Výhercom sa stala Monika Náterová, Marianka.

Moc gratulujeme!

 

 

Súťažte s nami o poukaz na pobyt pre dve osoby na dve noci v luxusnom rezorte Tauern Spa v Rakúsku v hodnote 560 €.

Do súťaže bude zaradený každý, kto v období od 15.1. do 28.1.2018 nakúpi nad hodnotu 40 € na našom e-shope vivantis.sk.

 

Poukaz zahŕňa pobyt pre dve osoby na dve noci s polpenziou a všetkými výhodami ako sú vstupy do kúpeľov, minibar nealko v cene, v lete napríklad zapožičanie bicyklov zdarma a omnoho viac.

 

 

REZORT TAUREN SPA ZELL AM SEE KAPRUN

Pre všetkých ktorí milujú wellness a lyžovanie

 

TAUERN SPA ZELL AM SEE – KAPRUN – hotelový rezort v regióne Zell am See, v mestečku Kaprun leží uprostred sveta hôr, na úpätí Vysokých Taur a hôr Pinzgauer.

Kaprun je obec v Rakúsku ležiaca v spolkovej zemi Salzbursko v okrese Zell am See. Ide o známe stredisko zimných športov a turistiky.

 

Ľadovec Kitzsteinhorn s výškou 3.029 m je zárukou snehu a lyžovania po celý rok. V regióne sú tri veľké lyžiarske areály Schmittenhöhe, Kitzsteinhorn a Maiskögel.

 

Od hotelu jazdí každých 20 minút skibus ku zjazdovkám zadarmo.

 

 

 

Pri rezervácii izby online alebo e-mailom na  jitka.beye@tauernspakaprun.com uveďte prosím heslo: vivantis a pri príjazde obdržíte darček na recepcii hotelu ako prekvapenie.

 

V hoteli nájdu hostia moderné izby a suity a na streche hotela na Vás čaká SPA a WELLNESS: presklenný bazén SKYLINEPOOL s vodou teplou 34-36 stupňov Celzia a priestory so saunami a parou na rozlohe 2.500m2.

Termálne kúpele sa rozkladajú na 20.000 m2. SPA vodný a saunový svet ponúka 10 krytých a vonkajších bazénov, 13 rôznych klasických a parných sáun, lekcie vodnej gymnastiky, relaxačné lounge s krbom. K dispozícii je i moderné fitness centrum s panaromatickým výhľadom na hory a širokou ponukou masáží, liečivých kúpelí a kozmetických služieb. Kulinárske zážitky sú garantované polpenziou: skvelou regionálnou a medzinárodnou kuchyňou.

Pravidlá súťaže:

  1. Usporiadateľ súťaže je spoločnosť VIVANTIS a.s. so sídlom Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
  2. Účastníkom súťaže sa stáva každý návštevník serverov spoločnosti VIVANTIS a.s. starší viac ako 18 rokov, ktorý akceptuje pravidlá súťaže a splní všetky podmienky.
  3. Súťaž trvá od 15.1. do 28.1. 2018.
  4. Výherca súťaže bude vybraný nezávislou komisiou.
  5. Určenie výhercu prebehne 29.1. 2018.
  6. Výherca bude o výhre informovaný elektronickou poštou.
  7. Každý súťažiaci dáva svoj súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na listinu výhercov, ktorá bude zverejnená na internetových stránkach, ktoré prevádzkuje spoločnosť VIVANTIS a.s.
  8. Súťaže sa nemôžu zúčastniť zamestnanci VIVANTIS a.s. a ich rodinní príslušníci.
  9. Účastník súťaže týmto poskytuje spoločnosti VIVANTIS a.s. súhlas, aby jeho e-mailovú adresu spracovávala pre marketingové účely, teda za účelom zasielania obchodných ponúk a služieb. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné odvolať za podmienok stanovených platnými právnymi predpismi.