Preskočiť na hlavný obsah

productDetail.productImages

Boccia Titanium

Titánový snubný prsteň 0134-02

Farebné prevedenia

154,20 €

Obvod

Kód: sBT0300-60
2 mesiace na vrátenie

  • Snubný prsteň z titánu od značky Boccia Titanium,
  • doplnený o 3 brilianty ,
  • jemné prevedenie s matným povrchom stredovej časti,
  • okraje prsteňa sú pozlátené ružovým zlatom.

Nechajte sa uniesť kúzlom titánových šperkov Boccia Titanium

Jednoduchá a čistá línia robí zo šperkov skvosty, ktoré musíte mať!

Prsteň možno zhotoviť vo veľkosti 48 - 67 mm.

Súvisiace produkty

Boccia Titanium - Titánový prsteň s diamantmi 0126-01
154,20 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0134-05
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový snubný prsteň 0134-04
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0134-03
99,90 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Pozlátený titánový prsteň s diamantmi 0138-04
145,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0144-02
Až -11 %
Od 81,40 €productDetail.originalPrice:91,60 €
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0120-01
145,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Pozlátený titánový snubný prsteň s diamantmi 0130-04
166,70 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový snubný prsteň s diamantom 0130-05
145,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0132-04
Až -11 %
Od 74,00 €productDetail.originalPrice:83,20 €
do 27. 10. u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Brilio Silver - Blyštivý strieborný náhrdelník Srdce NCL53W
-14 %Bestseller
28,90 €productDetail.originalPrice:33,50 €
do 27. 10. u vás

Victoria's Secret - Bare Vanilla – telový závoj
Akcia s kódomVýhodné
16,30 €
do 27. 10. u vás

Calvin Klein - Eternity Flame For Women - EDP
Až -5 %
Od 19,10 €productDetail.originalPrice:20,20 €
do 27. 10. u vás

La Roche Posay - Sérum Effaclar (Serum Ultra Concentré) 30 ml
Akcia s kódomVýhodné
28,80 €
do 27. 10. u vás

Lattafa - Eclaire - EDP
Výhodné
29,30 €
do 27. 10. u vás

Lattafa - Sakeena - EDP
Akcia s kódomVýhodné
19,90 €
do 27. 10. u vás

Rabanne - Pure XS For Her - EDP
Akcia s kódom
do 27. 10. u vás

Revlon Professional - Čistiaci šampón Uniq One (All In One Conditioning Shampoo)
Akcia s kódom
13,50 €
do 27. 10. u vás

Lacoste - Lacoste Pour Femme - EDP
Bestseller
do 27. 10. u vás

BANOBAGI - Hydratačná pleťová maska Vita Genic Hydrating (Jelly Mask) 30 g
Akcia s kódom
3,30 €
do 27. 10. u vás

Vichy - Súprava antiperspirantov s 48-hodinovým účinkom 2 x 125 ml
Akcia s kódom
20,90 €
do 27. 10. u vás

Prada - Paradoxe - EDP - náplň
Akcia s kódomVýhodné
104,80 €
do 27. 10. u vás

Revlon - Charlie Gold - EDT
Akcia s kódomVýhodné
5,40 €
do 27. 10. u vás

Bioderma - Súprava starostlivosti na suché a popraskané pery Atoderm 2 x 4 g
Akcia s kódom
7,90 €
do 27. 10. u vás

Lancôme - Tresor Midnight Rose - EDP
Akcia s kódom
do 27. 10. u vás

Erborian - Rozjasňujúci CC krém SPF 30 (Colour-Correcting Cream) 40 ml
Akcia s kódom
do 27. 10. u vás

Lattafa - Mayar - EDP
21,30 €
do 27. 10. u vás

Alcina - Protivráskový pleťový krém Hyaluron 2.0 (Face Cream) 50 ml
Akcia s kódom
24,30 €
do 27. 10. u vás

Mexx - Woman - EDP
Akcia s kódomBestseller
do 27. 10. u vás

Hugo Boss - Boss Orange Woman - EDT
Akcia s kódomBestseller
do 27. 10. u vás