Preskočiť na hlavný obsah

productDetail.productImages

Boccia Titanium

Titánový prsteň 0132-04

Farebné prevedenia

83,20 €

Obvod

Kód: sBT0235-50
2 mesiace na vrátenie

  • Snubný prsteň z titánu od značky Boccia Titanium,
  • vhodný pre mužov aj ženy,
  • doplnený o čiernu keramiku,
  • okraje prsteňa sú pozlátené ružovým zlatom.

Nechajte sa uniesť kúzlom titánových šperkov Boccia Titanium

. Jednoduchá a čistá línia robí zo šperkov skvosty, ktoré musíte mať!

Súvisiace produkty

Boccia Titanium - Zamilovaný titánový prsteň 0143-02
99,90 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový snubný prsteň 0130-07
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Pozlátený titánový snubný prsteň 0130-08
74,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0131-01
Až -12 %
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0123-06
Až -12 %
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánovo-keramický prsteň 0132-03
Až -12 %
Od 72,90 €productDetail.originalPrice:83,20 €
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Pozlátený titánový prsteň 0128-02
74,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Prsteň 0102-01
53,90 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0135-03
120,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0134-05
do 28. 10. u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Estée Lauder - Make-up SPF 10 Double Wear Stay-in-Place Make-up 30 ml
Až -25 %Bestseller
Od 39,00 €productDetail.originalPrice:52,10 €
+17
do 28. 10. u vás

Mont Blanc - Explorer - EDP
Bestseller
do 28. 10. u vás

Lattafa - Afeef - EDP
Akcia s kódomVýhodné
35,10 €
do 28. 10. u vás

Herbamedicus - Detoxikačné náplasti s kanabisom 10 ks + 40 % GRATIS
Akcia s kódomBestseller
10,40 €
do 28. 10. u vás

Dolce & Gabbana - Light Blue - EDT
Bestseller
do 28. 10. u vás

Lattafa - Qimmah Women - EDP
Akcia s kódom
25,00 €
do 28. 10. u vás

Lattafa - Asad - EDP
Výhodné
19,80 €
do 28. 10. u vás

Bioderma - Šampón proti lupinám Nodé P (Anti-Dandruff Regulating Shampoo) 400 ml
Akcia s kódomVýhodné
15,30 €
do 28. 10. u vás

Versace - Eau Fraiche Man – EDT
Akcia s kódomBestseller
do 28. 10. u vás

Alcina - Protivráskový pleťový krém Hyaluron 2.0 (Face Cream) 50 ml
Akcia s kódom
24,30 €
do 28. 10. u vás

Bioderma - Upokojujúci a čistiaci krém Sensibio DS + 40 ml
Akcia s kódomVýhodné
13,30 €
do 28. 10. u vás

Bioderma - Výživný sprchový gél pre suchú pokožku Atoderm (Gentle Shower Gel)
Až -9 %Bestseller
Od 9,80 €productDetail.originalPrice:10,80 €
do 28. 10. u vás

Lattafa - Khamrah - EDP
Akcia s kódomVýhodné
29,60 €
do 28. 10. u vás

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir - EDP
Akcia s kódom
do 28. 10. u vás

Calvin Klein - CK IN2U For Her - EDT
Akcia s kódomBestseller
do 28. 10. u vás

Armaf - Odyssey Mandarin Sky - EDP
do 28. 10. u vás

Synouvelle Cosmetics - Sérum pre aktívny rast rias a obočia (Lash & Brow Activating Serum) 5 ml
Akcia s kódomBestseller
102,30 €
do 28. 10. u vás

Victoria's Secret - Coconut Passion - telový závoj
Akcia s kódomVýhodné
13,50 €
do 28. 10. u vás

Lacoste - Lacoste Pour Femme - EDP
Bestseller
do 28. 10. u vás

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme – EDP
Akcia s kódomBestseller
do 28. 10. u vás