loading
loading
 
Nájdených 84 produktov

+Filter

Nájdených 84 produktov

Radiť podľa:

Hore

12

Nájdených 84 produktov

Šperkovnica - praktická úschovňa a zároveň štýlový doplnok

Hľadáte ráno svoj obľúbený prsteň alebo náušnice a neviete, kde ste ich večer položila? Na nočnom stolíku alebo v kúpeľni na zrkadle, kam najčastejšie šperky ukladáte, už nie je ani centimeter miesta az hromadiacich sa šperkov vzniká neprehľadná spleť, v ktorej sa ťažko niečo hľadá, zvlášť keď sa vám ráno podarí zaspať? Nie je nič jednoduchšie ako šperky pekne usporiadať do štýlovej šperkovnice. Rýchlo potom pochopíte, že sa jedná o jednu z najpraktickejších vecí vo vašej domácnosti. A keď môže byť praktická vec zároveň krásnym a štýlovým doplnkom do vašej spálne alebo obývačky, neexistuje už jediný dôvod, prečo si ju nekúpiť.

Šperkovnica nielen pre princezné

Ako malé sme si radi hrali s koralmi, náramky a plastovými klipsami našich mamičiek a babičiek a ich šperkovnice pre nás predstavovali zázračné pokladnice plné drahokamov a zlata, presne ako z rozprávky. Pri hre na princezné alebo aj lúpežníkov bola babičkinho šperkovnica absolútne nepostrádateľným doplnkom. Obstaraním šperkovnica sa tak môžete aspoň v myšlienkach vracať k bezstarostným detským hrám a pripadať si opäť ako princezná, ktorá do šperkovnice schováva nielen šperky, ale aj svoje malé tajomstvá. Klasické šperkovnica s niekoľkými poschodiami a šuplíčky na drobné a ešte drobnejšie poklady naozaj vyzerajú ako vystrihnuté z rozprávkového príbehu.

Vezmite si so sebou šperky aj na dovolenku

Chystáte sa na dovolenku, na služobnú cestu alebo na konferencii a neviete, aké šperky si vziať so sebou a ako ich čo najšetrnejšie zabaliť, aby sa pri prevoze nepoškodili? Aj pre túto situáciu máme riešenie - cestovná šperkovnica. Sú polstrované, majú niekoľko uzatvárateľných priehradiek a predovšetkým sú veľmi skladné. Vyberte si veľkosť podľa toho, koľko kúskov šperkov sebou najčastejšie vozíte. Vystačíte Ak si s jednou sadou šperkov, postačí vám menšie šperkovnice, beriete ak si sebou polovicu svojej výbavy, siahnite po väčšej variante. A ak vám ani tá nestačí, kúpte si rovno dve. Cestovné šperkovnice Friedrich Lederwaren sú k dostaniu v niekoľkých veľkostiach, nie je teda problém si vybrať.

Stojany na šperky - to krásne majte vždy na očiach

Okrem klasických šperkovníc existuje ešte jeden variant, ako ľahko usporiadať svoje šperky. Stojany na šperky sú obľúbené už mnoho rokov. Kombinácia nápaditého stojana s prekrásnymi prstene, náhrdelníky alebo náramky pôsobí totiž úplne dokonale. Veľká výhoda stojanu na šperky spočíva v tom, že šperky máte na očiach a v prípade, že sa ponáhľate, rýchlo vezmete prstene alebo náhrdelník a idete, zatiaľ čo v šperkovnici, kde máte všetky svoje poklady, to chvíľu trvá, než nájdete ten správny. Ideálne je preto kombinovať oba výrobky - v šperkovnici mať schované šperky, ktoré nosíte len zriedka, k zvláštnym príležitostiam a na stojane mať zavesené šperky, ktoré nosíte denne.

Nápad na ideálny darček pre ženu?

Niekedy si lámete hlavu, aký darček zaobstarať žene, mamičke, sestre alebo kamarátke k narodeninám alebo pod vianočný stromček? Siahnite po šperkovnicu alebo stojanu na šperky a uvidíte, ako sa jej bude páčiť. Stojany na šperky potom môžete vybrať podľa toho, čo má rada. Má rada cestovanie? Potom sú ideálnou voľbou stojany na šperky Umbra v podobe Šikmé veže alebo Eiffelovej veže. Je nadšenou milovníčkou zvierat? Potom je jasnou voľbou stojan v podobe mačičky, psíka alebo sloníka. Také stojany sú potom prekrásnym darčekom nielen pre dospelé ženy, ale aj pre malé slečny, ktoré si na ne môžu vešať svoje prvé retiazky a prstienky.

Viac o stojanoch na šperky a šperkovnice sa tiež môžete dočítať v našom Magazínové článku - Kam chodia šperky spať .

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
prvni