Preskočiť na hlavný obsah

productDetail.productImages

Boccia Titanium

Titánový prsteň 0134-03

Farebné prevedenia

99,90 €

Obvod

Kód: sBT0265-65
2 mesiace na vrátenie

  • Snubný prsteň z titánu od značky Boccia Titanium,
  • vhodný pre mužov i ženy,
  • jemné prevedenie s matným povrchom stredovej časti,
  • okraje prsteňa sú pozlátené ružovým zlatom.

Nechajte sa uniesť kúzlom titánových šperkov Boccia Titanium

. Jednoduchá a čistá línia robí zo šperkov skvosty, ktoré musíte mať!

Prsteň možno zhotoviť vo veľkosti 49 - 67 mm.

Súvisiace produkty

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0132-04
Až -11 %
Od 74,00 €productDetail.originalPrice:83,20 €
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Zamilovaný titánový prsteň 0143-02
99,90 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0123-06
Až -12 %
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0134-05
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0121-01
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový snubný prsteň 0121-03
53,90 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - prsteň 0101-10
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0129-02
Až -11 %
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0129-01
Až -11 %
Od 59,10 €productDetail.originalPrice:66,50 €
do 27. 10. u vás

Boccia Titanium - Snubný prsteň 0101-22
66,50 €
do 4. 11. u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Lattafa - Eclaire - EDP
Výhodné
29,30 €
do 27. 10. u vás

Lancôme - Tresor Midnight Rose - EDP
Akcia s kódom
do 27. 10. u vás

Bioderma - Čistiaca pleťová voda pre mastnú pleť Sébium H2O (Solution Micellaire)
Akcia s kódomBestseller
do 27. 10. u vás

4wrist - Box na hodinky JWB12BK
-33 %Bestseller
16,50 €productDetail.originalPrice:24,70 €
do 27. 10. u vás

Cerruti - 1881 Women - EDT
Bestseller
do 27. 10. u vás

Armaf - Odyssey Mandarin Sky - EDP
do 27. 10. u vás

Armaf - Club De Nuit Untold - EDP
Výhodné
do 27. 10. u vás

Bioderma - Súprava starostlivosti na suché a popraskané pery Atoderm 2 x 4 g
Akcia s kódom
7,90 €
do 27. 10. u vás

Lattafa - Yara Candy - EDP
Akcia s kódomVýhodné
20,60 €
do 27. 10. u vás

Areko - Ovosan 90 kapsúl SK
VýhodnéBestseller
94,00 €
do 27. 10. u vás

Nanolash - Sérum pre rast rias Eyelash Serum 3 ml
Akcia s kódomVýhodné
40,10 €
do 27. 10. u vás

Calvin Klein - CK IN2U For Her - EDT
Akcia s kódomBestseller
do 27. 10. u vás

Geloren - Geloren ACTIVE kĺbová výživa s príchuťou černice 90 ks
Akcia s kódomVýhodné
19,30 €
do 27. 10. u vás

Trussardi - My Land - EDT
Akcia s kódom
do 27. 10. u vás

Troli - Pomôcka na zmenšenie veľkosti prsteňa
Akcia s kódomBestseller
2,50 €
do 27. 10. u vás

Armaf - Club De Nuit Intense Man - parfém
Akcia s kódomVýhodné
37,70 €
do 27. 10. u vás

Ferragamo - Incanto Shine - EDT
Akcia s kódomBestseller
do 27. 10. u vás

Bioderma - Sprchový olej Atoderm (Huile de Douche)
Akcia s kódomVýhodné
do 27. 10. u vás

BANOBAGI - Hydratačná pleťová maska Vita Genic Hydrating (Jelly Mask) 30 g
Akcia s kódom
3,30 €
do 27. 10. u vás

Rabanne - 1 Million Parfum - parfém
Akcia s kódom
do 27. 10. u vás