Pomocníci pre krásu

Je vôbec možné dopriať si tú správnu dávku starostlivosti o pleť a rozmaznávania, a pritom docieliť tie najlepšie výsledky pekne z pohodlia vlastnej kúpeľne? Odpoveď znie: „Áno, určite!“ Navyše to nie je žiadna veda. Stačí si správne podľa nášho návodu vybaviť arzenál na starostlivosť o pleť kozmetickými prístrojmi na profesionálnej úrovni, a potom si už len nájsť čas sama pre seba…

Ultrazvukové špachtle

Ultrazvukové špachtle vydávajú veľmi jemné vysokofrekvenčné vibrácie, pomocou ktorých dokážu vytiahnuť nečistoty na povrch pokožky. Zároveň slúžia aj na zapracovanie napríklad omladzovacieho séra čo najhlbšie, a tým dokážu zvýšiť jeho účinnosť.

Sonické kefky

Absolútne dokonalé hĺbkové čistenie dosiahnete aj sama pomocou sonických kefiek na pleť. Pomáhajú sa zbaviť čiernych bodiek bez nutnosti použitia peelingu alebo masky a každodennú rutinu zmenia na dokonalú a rýchlu procedúru s výsledkom ako zo salóna.

Galvanické žehličky

Na postupné zlepšenie pružnosti pleti je galvanická žehlička jednou z najšikovnejších vychytávok, ktoré dermatológia a kozmetické salóny ponúkajú. Môžete mať ale aj svoju vlastnú a postupne tak omladzovať svoju pleť, eliminovať jemné aj hlbšie vrásky a „žehliť“ v pohodlí domova.

Multifunkčné prístroje

Niekedy stačí jedna šikovná „mašinka“... Multifunkčné prístroje oceníte nielen pre ich širšie využitie, ale aj pre úsporu miesta v kúpeľni, ktorého nie je nikdy dosť. Jednoducho si ich tiež so sebou zbalíte na cesty, a budete tak mať vlastný salón kedykoľvek poruke.

Rollery a Gua Sha

Masážne valčeky na tvár a doštičky Gua Sha sú ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť. Pomáhajú tvár nielen prekrviť, vďaka čomu potom pleť lepšie absorbuje krémy, séra, oleje a masky, ale aj priaznivo účinkujú proti opuchom v tvári alebo nežiaducim kruhom pod očami.

Laserové odstránenie chĺpkov

Epilácia alebo zbavenie sa chĺpkov nebývalo príjemnou procedúrou. Revolúciu spôsobili IPL epilátory, ktoré pomocou svetelného lúča zničia vlasový folikul chĺpka, a tým ho zničia bezbolestne. Väčšina chĺpkov sa navyše po opakovanom ošetrení IPL epilátorom už neobnoví.

Epilátory

Na odstránenie chĺpkov je možné používať najrôznejšie kozmetické vychytávky od vosku po pásiky, avšak elektrické epilátory a depilátory sú predsa len praktickejšie, majú väčší účinok a napriek vyššej vstupnej investícii vám vydržia dlhé roky. Jednoducho si ich so sebou navyše zbalíte do kozmetickej taštičky.

Formovanie postavy a masáže

Dopriať si pravidelnú masáž, či už na relaxáciu alebo na formovanie postavy, proti celulitíde alebo ďalšie procedúry ponúkané estetickými a kozmetickými štúdiami nie je vždy možné. Našťastie tu sú dostupné prístroje, ktoré vám doprajú rovnakú službu kedykoľvek si spomeniete.

Najobľúbenejšie prístroje

Všetky kozmetické prístroje