Spoznajte sa rozumom, spoznajte sa citom


V dnešnej uponáhľanej dobe, ktorá kladie dôraz na kariéru, efektívnosť a výsledky, občas už nezostáva priestor na hľadanie partnera na celý život. Ale o to predsa ide, nájsť spriaznenú dušu, ktorá bude po vašom boku za všetkých okolností, s ktorou budete zdieľať svoje zážitky a pocity, plniť si sny. Najprv je ale potrebné porozumieť sebe, pochopiť, o čo vo vzťahu ide. Rozum v ňom hrá rovnako dôležitú úlohu ako cit.

Chcete prísť na to, ako nájsť svoj partnera? Odpoveď vám neprinesie nikto iný, než vy sami. Ale hľadať vám ich môže pomôcť vzťahový kouč.

Prečo nosiť tričká Rozum a cit

 

Ste človek, ktorý sa rozhoduje rozumom, alebo sa skôr necháte ovplyvniť svojimi citmi? V oboch prípadoch je to niečo, čo vás vystihuje a čo by ste mohli dať svetu vedieť. Preto spoločne s projektom Rozum a cit vznikla unikátna kolekcia tričiek.

Môžete verejne a zároveň bez slov vyjadriť svoj postoj a dokonca prispejete na dobrú vec. Výťažok z predaja trik + ďalších 50 Kč ku každému predanému triku venuje Akadémiana nadáciu pre rozvoj plného vedomia, konkrétne projektu Jóga do detských domovov.

Ako to funguje?


Ste nezadaní, ale túžite po vzťahu? Zistili ste, že klasické zoznamky nespĺňajú vaše očakávania? Projekt Rozum a cit je hlavne pre tých, ktorí chcú spoznať najprv sami seba, potom sa stretnúť s podobne naladenými ľuďmi a možno časom vytvoriť aj šťastný a zdravý vzťah.

Až keď vieme, kto sme, čo chceme a získame patričný nadhľad, môžeme uspieť pri hľadaní toho druhého do páru. A kde inde hľadať, než v príjemnom prostredí obklopení prírodou? Prežijete inšpiratívne víkend s podobne naladenými ľuďmi a možno si vymeníte viac než len pár zdvorilostných viet. :)

Aby sa deti rodili do lásky


Želanie, ktoré každému rodičovi znie v hlave. Nielen aby sa rodili, ale aj vyrastali obklopené láskou. Cítite to rovnako? Tak možno prišiel čas na užitočnú pozitívnu provokáciu. Skrze tričká Rozum cit môžete vyjadrovať svoj postoj, dať najavo, akí ste. Môžete vďaka nim aj pozorovať svoje okolie. Čo si myslí, keď na vás uvidí tričko "Citlivý muž" alebo "Rozumná žena"? Ako vaše okolie zareaguje na tričko "Aby sa deti rodili do lásky"?

Projekt Rozum a cit chce otvoriť témy zdravého partnerstva, fungujúce rodiny, spokojného vzťahu, pretože možno sa z nich tak nejako nevedomky stala tabu dnešnej spoločnosti. Chcete to zmeniť spoločne s nami?