Hodnotenie - Aloe Vera Sprej "prvej pomoci" Aloe via (Instant Emergency Spray)

Aloe Vera Sprej "prvej pomoci" Aloe via (Instant Emergency Spray)
Značka: LR health & beautyKód: kDKR4460
Sprej "prvej pomoci" by mal byť súčasťou každej domácej lekárničky!Sprej má mnohostranné využitie: nosné kvapky, ideálne pri začínajúcej nádche...

Celkové hodnotenie

13 hodnotenie | Priemer 100 %
Prejsť na detail produktu

Sprej aplikujem na tvár, ale aj na telo pri začervenaní. Ako produkt prvej pomoci som ho použila pri poranení kože (odrenina). Účinok bol viditeľný v krátkom čase - niekoľko hodín od aplikácie. Odporúčam.

Univerzálna prvá pomoc na všetko, máme vyskúšané na ľuďoch aj na zvieratách. :-)

Aloe Vera by nemalo chybat v ziadnej domacnosti,je to velmi vsetranny sprey na vsetko.Dcerka mala dlho zapareniny na zadocku vyskusali sme rizne kremy z lekarne az nakoniec nam pomohol prave tento Aloe Vera sprey.

Používam už veľa rokov je proste na vsetko či na hrdlo keď pobolieva či na popaleniny či na svrbenie či na tvar dcéra si dáva každý večer nanesie len jemne nastriekat aj na dasna atď

pred pár rokmi mi sprej pomohol na čerstvú ranu po operácii - zahojila sa mi vynikajúco - aj operatér bol prekvapený...teraz ma čaká ďalšia operácia a tak som si ho znovu objednala.

Prva pomoc v domacnosti (drobne urazy) ale je ho uzivam aj na stipance od komárov a spalenu pokozku od slnka super

Tento produkt používam už dlhodobo na všestranné použitie, len už je problém ho zohnať. Tak potešilo ma že v tomto internetovom obchode som ho ešte našla.

Produkt má tie účinky čo je v popise.