#bytsamsebou vždy a všade

Nudný šedý kostým nechajte dnes v skrini. Čaká vás náročný deň, plný veľkých rozhodnutí, a tak je dôležité, aby ste sa cítila dobre v tom, čo máte na sebe. Obliekajte sa srdcom, ale rozhodujte hlavou :-)

Inšpirujte sa, v akých kúskoch na seba stráviť pracovnú schôdzku a buďte úspešná ako nikdy pred tým ...

Áčkové sukne opäť v kurze

5 TOP kúskov, ktoré nesmú chýbať vo vašej kabelke

1 / Diár a štýlové pero - kalendár máte síce aj v telefóne, ale diár je jednoducho klasika

2 / Parfém - vôňa skôr ľahšia a decentnejšia - náš tip: DKNY Be Delicious

3 / Zrkadielko - bezchybný vzhľad je treba čas od času prekontrolovať :-)

4 / Rúž - nebojte sa červených odtieňov - náš tip: Dermacol Farba na pery

5 / Slnečné okuliare - vaše doplnky o vás hovoríme, že ste pripravená na všetko ...

Dávate prednosť nohaviciam?

Ženskosť v každom detaile

Zabudnite na hodiny pred zrkadlom. Na pracovnú schôdzku so strojom tak, ako by ste išla na kávu s najlepšou kamarátkou do najlepšej kaviarne v meste. :) Oblečte si to, v čom sa cítite skvele a to, o čom sama dobre viete, že vám neskutočne sedí.

Doplnkov sa nebojte. Môžete siahnuť po kvetovanej šatke, zlatých hodinkách alebo šperkoch v Rosegold prevedení. Zladiť ich môžete aj s detailmi na slnečných okuliaroch. S doplnkami to nepreháňajte, ale zároveň sa nedržte extra na uzde. Takáto zlatá stredná cesta bude fajn.

Už máte svoje zlaté hodinky?

Zlaté hodinky boli odjakživa symbolom luxusu. Dnes si môžete dopriať vlastné zlaté hodinky a nemusíte kvôli nim predať veterána po dedkovi. Dobre vyzerajú ako hodinky v celokovovom prevedení, tak v kombinácii s koženým opaskom a zlatými detailmi. Aké vám padli do oka?

Šaty, v ktorých rozkvitnete

Sako? Must-have ...

 

Už je moc teplo na kabát, ale stále to nie je len na šaty? Preto sú tu štýlovku v podobe sáčok, ktoré vás ochránia pred nepeknou husou kožou, ale zároveň sú jednoducho jednou z vecí, ktorá by nemala vášmu šatníku chýbať. K farebným šatám sa bude skvele hodiť biele sáčko do pásu, ktoré je vypasované tak akurát, aby dodalo siluete ženských tvarov a zároveň, aby zakrylo aj nejaký ten nedostatok ...