Rande na začiatku lásky s veľkým L

 

Prečo sa na rande s niekým, s kým už sa pár týždňov poznáte, chystáte viac ako na pracovný pohovor do vysnívanej práce? Prečo vám nervozita nedá spať? Odpoveď na tieto otázky je jednoduchšia ako návod na rýchlovarnú kanvicu ...

Proste vám na tom, kto na vás čaká, záleží. Randíte s niekým, na koho chcete zapôsobiť a chcete sa páčiť. Pretože, čo ak je práve on Pán Božský alebo ona Pani Dokonalá? A čo keď budete raz o vašich prvých schôdzkach rozprávať vnúčatám?

Nič nenechajte na náhodu

Ženy milujú mužov, ktorí voňajú

 

Rýchlo prelietnuť sprchou, ledabolo sa prestrieknuť deodorantom a za päť minút od prebudenoa vybehnúť z domu na ulicu je možná postup, ktorý vám funguje v bežnom režime, ale pred večerom s Ňou to chce ďaleko viac starostlivosti. Dokonale sa ohoľte a navoňajte. Vôňa je jednou z vecí, ktorá umocňuje príťažlivosť medzi mužom a ženou.

A áno, je to tá povestná chémia. Radšej zvoľte svieže vône inšpirované oceánom, horami či lesom a ťažšie vône exotického dreva pre dnešok radšej odložte. Menej je niekedy viac a v tomto prípade to platí dvojnásobne.

Keď dôjde na vec ...

 

Pri výbere oblečenia myslite na to, že môže v priebehu večera alebo na jeho konci dôjsť na vyzliekanie a ak budete mať kľučku, nebudete na to sám ... Preto nepodceňujte výber spodnej bielizne. Trenírky sú navyše pohodlné, tak sa budete po celý večer cítiť komfortne :).

Sexy v každom detaile

Hodíme sa k sebe?

Či ten, ktorý sedí proti vám na prvej, druhej alebo x-tej schôdzke, je tým pravým, asi zatiaľ neviete. Ale spoznáte, či s ním chcete tráviť svoj čas. Je vám s ním dobre a možno máte aj pocit, že už ho dávno poznáte ... Je to ako s dobre vybraným oblečením. Siahnete po novom kúsku, prvýkrát si ho vyskúšate a máte pocit, že ho ušili priamo vám na mieru J Ale narozdiel od partnerov je fajn mať takých módnych kúskov hneď niekoľko ... :)

V čom vyraziť na rande?

Ak idete na úplne prvé rande, zamerajte sa na každý detail ... Pretože to, na čo máte len a len jeden pokus, je prvý dojem. Zdôraznite svoju ženskosť a nežnosť, podčiarknite svoje prednosti, ale jemne a vkusne. Dajte pozor na zbytočne hlboké výstrihy alebo sukne tak mini, že ani nestojí za reč. Chcete predsa, aby vás váš náprotivok vnímal :)

Ultrasexy outfit si nechajte až na povestné tretie rande ...

Čo keď vás vezme na výlet?