Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508

Dámske sandále Black Canvas/Geometric Woven Lexie

Značka: TOMS Kód: mTS0079
Varianty tohto kúsku (5):
Značka: TOMS

Inšpiráciou pre vznik značky TOMS (Tomorrow Shoes, "Topánky zajtrajška") bola humanitárna cesta amerického podnikateľa a cestovateľov Blakea Mycoskieho do Argentíny. Tu pôsobil niekoľko mesiacov v rámci charitatívnej organizácie, ktorá v chudobnom predmestí Buenos Aires rozdávala deťom obnosené topánky. Bola tu tak veľká chudoba, že väčšina detí nikdy nevlastnila žiadny pár topánok a chodila tak celoročne bosá. To poskytuje mnoho ťažkostí - ako zdravotných, obmedzenie pohybu, tak aj to, že bosá noha je pre dieťa prekážkou k vstupu do školy - buď do nej dieťa bez topánok ani nedôjde, alebo do nej nie je z hygienických dôvodov vpustené. To všetko pána Blakea Mycoskieho inšpirovalo natoľko, že vytvoril značku, ktorej hlavným posolstvom je "One for One" - za každý zakúpený pár topánok darovať nový pár topánok dieťaťu v núdzi.

 

TOMS spolupracuje s viac ako stovkou lokálnych i medzinárodných neziskových organizácií. Práve vďaka tejto spolupráci určuje vedenie značky lokalitu, kam sa topánky budú distribuovať, kým tamojšie deti nedokončí školskú dochádzku (skládkovanie tak prebieha pravidelne 1x - 2x ročne v každej z týchto lokalít).

Od roku 2003 sa TOMS v spolupráci s partnermi podarilo darovať viac ako 70 miliónov párov topánok deťom po celom svete.

Vďaka tomu, že rozdávanie topánok priláka na jedno miesto v jednej chvíli veľké množstvo ľudí, je pre charitatívne organizácie možné rozšíriť pomoc aj o aktivity v ďalších oblastiach - očkovanie, lekárske prehliadky, prednášky pre rodičov alebo distribúciu liekov.

V súčasnej dobe si pod "One for One" ale predstavíme aj inú pomoc, než "len" darovanie párov topánok deťom. Spoločnosť TOMS v priebehu svojho pôsobenia rozšírila svoje produktové rady kvalitných topánok o tašky, batohy a okuliare. Za každú tašku alebo batoh, ktorú si zákazník kúpi, tak TOMS pomôže k prirodzenému a bezpečnému pôrodu pre matku i dieťa. Nákup podporuje doručenie hygienických balíčkov, školenia pôrodných asistentiek alebo priamo bezpečný pôrod pre matku i novorodeniatko. U kúpy okuliarov je to potom darovanie dioptrických okuliarov dieťaťu v núdzi.

V Českej republike projekty TOMS podporujú napríklad Aňa Geislerová, Linda Vojtková, Klára Issová a Veronika Vařeková.

TOMS