Preskočiť na hlavný obsah

productDetail.productImages

Calvin Klein

Dámska kabelka Emblem Jacquard LV04F3744G8E3

Akcia s kódom
Výhodné

Farebné prevedenia

123,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena 156,80 €

Kód: mCK5731
2 mesiace na vrátenie

  • Elegantná kabelka Calvin Klein s výrazným monogramom,
  • béžovo-čierne prevedenie dodáva nadčasový a sofistikovaný vzhľad,
  • pevný tvar s dostatkom priestoru pre každodenné nevyhnutnosti,
  • hlavné vrecko na zips pre bezpečné uloženie vecí,
  • vnútorná organizácia s menším vreckom na drobnosti,
  • dlhé uchá umožňujú pohodlné nosenie na ramene,
  • decentné logo Calvin Klein na prednej strane.

Materiál: 100 % recyklovaná polyester
Farba komponentov: strieborná

Recyklovaný polyester je materiál vyrobený z recyklovaných zdrojov, napríklad PET fliaš. Recyklovanie polyesteru šetrí prírodné zdroje a znižuje sa množstvo odpadu, vďaka tomu sú tieto vlákna udržateľnejšie voľbou.

Súvisiace produkty

Calvin Klein - Dámska kabelka Emblem Jacquard LV04F3635G8DZ
Akcia s kódomVýhodné
113,60 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka LV04K3035GRM0
Akcia s kódomVýhodné
85,20 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka Banana Bag LV04F3009GUB1
Akcia s kódomVýhodné
80,30 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka LV04F3221GFUP
Akcia s kódomVýhodné
64,90 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka Webbing Strap LV04F3892GUB1
Akcia s kódomNovinka
94,80 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka Bold Banana Bag LV04F3427GUB1
Akcia s kódomVýhodné
107,10 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka Emblem LV04F3425GVFU
Akcia s kódomVýhodné
97,40 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka Emblem LV04F3425GZ1K
Akcia s kódomVýhodné
97,40 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka Emblem LV04F3369GVFU
Akcia s kódomVýhodné
105,80 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Dámska kabelka LV04F3146GFUP
Akcia s kódomVýhodné
98,70 €
do 22. 10. u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Boucheron - Quatre Pour Femme - EDP
Bestseller
19,00 €
do 22. 10. u vás

Estée Lauder - Pumpička pre make-up Double Wear Stay-in-Place Pump
Akcia s kódomVýhodné
6,50 €
do 22. 10. u vás

K18 - Bezoplachová regeneračná maska na vlasy Biomimetic Hairscience (Leave-In Molecular Repair Hair Mask)
Akcia s kódom
do 22. 10. u vás

s.Oliver - s.Oliver Elegant Floral For Her - telový závoj
Akcia s kódom
7,70 €
do 22. 10. u vás

Dsquared² - Wood For Her - EDT
Akcia s kódom
do 22. 10. u vás

Brilio Silver - Jedinečné strieborné náušnice s perlami a zirkónmi EA364W
-46 %Bestseller
19,40 €productDetail.originalPrice:35,60 €
do 22. 10. u vás

Vichy - Súprava antiperspirantov s 48-hodinovým účinkom 2 x 125 ml
Akcia s kódom
20,90 €
do 22. 10. u vás

Lancôme - Tresor Midnight Rose - EDP
Akcia s kódom
do 22. 10. u vás

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme – EDP
Akcia s kódomBestseller
do 22. 10. u vás

Bioderma - Súprava starostlivosti na suché a popraskané pery Atoderm 2 x 4 g
Akcia s kódom
7,90 €
do 22. 10. u vás

Bioderma - Šampón proti lupinám Nodé P (Anti-Dandruff Regulating Shampoo) 400 ml
Akcia s kódomVýhodné
15,30 €
do 22. 10. u vás

Calvin Klein - Eternity - EDP
Bestseller
do 22. 10. u vás

Dolce & Gabbana - My Devotion Intense - EDP
Akcia s kódomVýhodné
62,70 €
do 22. 10. u vás

Troli - Sada elegantných náušníc - kôstky Silver (12 párov)
Akcia s kódomVýhodné
7,90 €
do 22. 10. u vás

Valentino - Donna Born In Roma Extradose - parfém
Až -5 %
do 22. 10. u vás

Bioderma - Upokojujúci a čistiaci krém Sensibio DS + 40 ml
Akcia s kódomVýhodné
13,30 €
do 22. 10. u vás

Juvena - Exkluzívny zázračný krém (Superior Miracle Cream) 75 ml
Akcia s kódomBestseller
50,80 €
do 22. 10. u vás

Maybelline - Zjednocujúci make-up s HD pigmentmi Affinitone (Hydrating Tone-One-Tone Foundation) 30 ml
Akcia s kódomVýhodné
8,80 €
do 22. 10. u vás

Issey Miyake - L `Eau D `Issey - EDT
Akcia s kódomVýhodné
do 22. 10. u vás

Lacoste - Lacoste Pour Femme - EDP
Bestseller
do 22. 10. u vás