O zamilované knižke a jej autorke

Je tu Valentín, sviatok všetkých zamilovaných, a preto sme si pre vás pripravili jednu takú zamilovanú pražskú Fashion story. O jej hviezdach sme ani okamih nepremýšľali, výber bol jasný už dopredu. Ako to? Nedávno sme sa totiž dopočuli o zaujímavé knižke s ešte zaujímavejším názvom Milju – Proč tě miluju. Knižka, ktorá je priamo určená na to, aby si vďaka nej ľudia dávali najavo, ako veľmi sa majú radi.

Kto za týmto originálnym nápadom stojí? Jedna sympatická mladá pani pôvodom z Olomouca menom Žaneta. A ako sme na ňu narazili? Už nejaký ten piatok sa poznáme s jej manželom Lukášom. Ten totiž strávil detstvo len kúsok od nášho chrudimského vivantisího sídla. Teraz v Prahe vedie úspešnú brandingovou agentúru a žije po boku Žanety v pražskej Liboc. Práve k sebe domov (a k Libockému rybníku) nás čerství novomanželia krčil pozvali. My sme tak mohli nakuknúť do ich útulnej domácnosti a porozprávať sa s nimi o Žanetině knižke, ale aj o ich vzťahu, svadbe, o tom, ako sa vlastne spoznali, ako žijú a v čom sa cíti sami sebou.

Flower By Kenzo - EDP
BestsellerVýhodné
Kenzo
Flower By Kenzo - EDP
pozajtra u vás
Pánsky kožený náramok LS1829-2/3
Bestseller
Lotus Style
Pánsky kožený náramok LS1829-2/3
pozajtra u vás
Zero Plus Masculine - EDT
Bestseller
Diesel
Zero Plus Masculine - EDT
pozajtra u vás
Collection MTP-1314PL-8AVEF (006)
Casio
Collection MTP-1314PL-8AVEF (006)
pozajtra u vás

Táto knižka nie je len na čítanie

Čo je na milj tak osobitného? Tahle zamilovaná knižka je síce v klasickej pevnej väzbe, sú v nej stránky z kriedového papiera, dokonca aj slová. Bez vloženie vlastných síl si ale nič neprečítate. Najprv ju musíte vyplniť.

Nájdete v nej otázky týkajúce sa vášho vzťahu od jeho začiatku až po plány do budúcna. Po ich vyplnení sa vlastne sami dostanete k zamysleniu nad tým, prečo vám je spolu dobre, čo na sebe máte radi, čoho si vážite. A môžeme vám zaručiť, že váš partner alebo partnerka si veľmi rád / a prečíta, čo na ňom / nej milujete.

Žanetinu knihu Milju zoženiete na Hithitu. A ak vo vás nedřímá zrovna kreatívne duše, môžete sa s Žanetou osobne stretnúť a ona vám pomôže odpovede vyplniť.

 

Žaneta + Lukáš = Inšpirácia pre život

 

Hoci Žaneta s Lukášom na prvý pohľad vyzerajú ako čerstvo zamilovaný pár, už sú spolu cez tri roky. Spoznali sa na vysokej škole, keď robili testy na Erasmus do Dánska. Ale lásku z Erasmu za ich vzťahom nehľadajte, obaja si ešte dlho išli po svojej vlastnej osi. Lukáš študoval na Taiwane, Žaneta v Južnej Kórei. Ich cesty sa preťal opäť až v Česku, keď sa stretli ako kolegovia.

A pretože obaja idú do všetkého po hlave, do pol roka nasledovalo spoločné bývanie, po roku vzťahu zasnúbenie, teraz svadba a za pár mesiacov sa im narodí prvé potomok. Práve aj kvôli svojmu stavu dáva Žaneta prednosť pohodlnému oblečenie pred podpätky. Cíti sa byť sama sebou v jednoduchých skôr športových šatách, ale taky v džínsoch a mikine. Ani Lukášovi, hoci je manažér, klasický formálny štýl úplne nesedí. Dáva prednosť smart casual. Oblečie si rád rolák, niekedy aj košeľu, ktorú doplní ležérnymi nohavicami.

Jemné strieborné náušničky Srdce JJJE0387
Akcia s kódom
Silvego
Jemné strieborné náušničky Srdce JJJE0387
pozajtra u vás
Funny - EDT
BestsellerVýhodné
Moschino
Funny - EDT
pozajtra u vás

V pohodlných kúskoch sa jedoducho obaja cítia sami sebou a perfektne sa hodia k ich životnému štýlu. Obaja totiž musia zvládať množstvo aktivít a byť neustále v pohybe. Žaneta pracuje ako lektorka kurzov komunikácie, osobného rozvoja a študuje psychológiu. Lukáš vedie vlastnú firmu, obaja majú množstvo koníčkov a do toho prenajímajú izbu u seba doma cez airbnb, aby si našetrili na výlety do zahraničia. A nevyrážajú len spolu, naposledy spolu na Island vzali každý svojho tatínka.

Títo dvaja jednoducho nie sú klasický pár. Preto vás asi neprekvapí, že ani ich svadba neprebehla klasicky v Česku - na úrade alebo v kostole, ale cez Vianoce na pláži na Floride. Cestovanie totiž obaja milujú, a keď už sa rozhodli, že Vianoce oslávia v trópoch za oceánom, dohodli sa i s najbližšou rodinou  a potom už k nápadu vziať sa práve tam moc nechýbalo.

Obsessed For Men - EDT
Calvin Klein
Obsessed For Men - EDT
momentálne nedostupné

Backstage s Krčilovými a ich mačkou

 

Ako v skratke popísať fotenie valentínskej Fashion story? Bolo to príjemne strávené odpoludnie, v ktorom sme sa stihli porozprávať, prejsť sa okolo Libockého rybníku a nafotiť množstvo pekných fotiek. Doma nám potom Žaneta predstavila svoju knižku na ponúkla čerstvo upečenú bábovku :-) Útulnú atmosféru dotváral kocúr Jonáš, ktorý mal byť tiež naším modelom, ale jemu sa tá myšlienka až tak nepozdávala a radšej hľadal cestu, ako pred nami uniknúť von na terasu. To Žaneta mala úplne iné starosti. :-) Do košeľových šiat sa zamilovala natoľko, že už ich zo seba po fotení nevyzliekla. Rovno v nich odišla hrať divadlo. Čo nám samozrejme spravilo veľkú radosť.

Valentýnský večer...

Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml
Durex
Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml
pozajtra u vás
Krúžok rozkoše (Pleasure Ring) 1 ks
Durex
Krúžok rozkoše (Pleasure Ring) 1 ks
pozajtra u vás