loading
loading
 
Nájdených 17 produktov

+Filter

Nájdených 17 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 17 produktov

Nie nadarmo sa hovorí, že riasenka je najdôležitejšie kozmetická výbava. Mnoho žien si bez nej už nedokáže predstaviť svoje každodenné líčenie. Pretože ak napríklad nestíhate, a napriek tomu chcete byť upravená, nie je nič jednoduchšie, než riasy jemne nalíčiť pár ťahmi obľúbené riasenky.

Výber riasenky prispôsobte aktuálnym potrebám. Môžete vyberať z predlžujúcich, objemových, tvarujúcich alebo vyživujúcich riaseniek. Osobitnú kapitolu tvoria riasenky vodeodolné, ktoré vás nesklamú ani vo vlhkom prostredí alebo pri kontakte s vodou. Aby boli vaše riasy zvodnejšie, môžete vyskúšať aj posilňujúci a vyživujúci báze, ktorá riasam dodá lesk a vitalitu.

Rovnako ako ostatné produkty, aj riasenky medzi sebou majú svoje stálice. Legendárny je napríklad Hypnose Lancome , ku stáliciam patrí aj Diorshow , ktorú pomáhali vyvíjať profesionálni maskéri. Za vyskúšanie rozhodne stojí Le 2 de Guerlain , dvojitá riasenka, ktorá berie do úvahy aj kratšie a jemné riasy. Tiež oceníte riasenku Volumizer Bourjois , ktorá umožní rozhodnúť o tom, aký objem vám riasenka dodá. K veľmi obľúbeným patria riasenky Maybelline. Vyskúšajte Maybelline Volum Express pre okamžitý objem, alebo Maybelline Big Eyes Volum Express s patentovaným dvojitým kefkou, ktorý roztvorí a nadvihne riasy.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 603
produktov
od kabelky po parfum
x
prvni