Zima už pomaly klope na dvere a tak je na čase zaobstarať do nášho šatníka nových zimných spoločníkov. Tie najkrajšie čiapky a klobúky sme už vyberali v minulej inšpirácií. Ale čo ostatné kúsky?

 

Počasie bez snehových plieskaníc priamo nabáda k dlhým prechádzkam po okolí. Pohodlné topánky s kožušinkou, ktoré vás zahrejú, sú základ. A čo ďalšie, aby vám nebola zima? No predsa vrstvy. Obľúbený sveter s prešívanou bundou alebo parkou je skvelá dvojka. My sme si obľúbili tie v predĺženom strihu, pretože v zime nie je nič nepríjemnejšie, než vykukujúci odhalený chrbát.

 

Teplý huňatý sveter k zime proste patrí. Jednofarebný dolaďte ručne vyrábanými jeleňmi Deers a zápästie nezabudnite ozdobiť obľúbenými hodinkami. Náramky sú v kurze nielen v lete, ale aj v zime. A tými od značky BrosWay rozhodne nič nepokazíte, navyše ich môžete kombinovať a pekne spolu ladia. Ak siahnete po nejakom s významom, máte aj pekný tip na darček. ;-) 

 

Pánske bundy s baránkom sú aj tento rok v móde. A čo naše drahé polovičky možno ocenia najviac? Že im stačí tie isté džínsy a topánky doplniť iným zvrškom a majú outfit ako na zimnú prechádzku, tak aj do práce alebo do školy.

 

 

 

Keď už začne ísť do tuhého a máte v pláne užiť si vonkajšie počasie dlhšiu dobu, siahnite po funkčnom oblečení, ktoré vás nezradí ani v tom najväčšom vetre. Kvalitné a pohodlné topánky sú základ. Inšpirujte sa tými od značky Loap alebo Keen a vaše nôžky budú spokojné. Športové oblečenie nemusí byť vždy nuda a len v tmavých farbách. S fialovou bundou s kožušinkou zažiarite na túre aj na zjazdovke. A modrá prešívaná bunda pre pánov je tiež skvelou zmenou.

Ďalšia várka inšpirácie

 

 

Páčila sa vám naša zimná inšpirácia? Podeľte sa zdieľaním aj so svojimi priateľmi :-)