Čiernobiela klasika nikdy nesklame

Keď nemáte náladu na experimenty a radšej chcete siahnuť po svojich osvedčených kúskoch, je jedným z najelegantnejších riešení klasická čiernobiela.

Pokiaľ sa snažíte zamaskovať silnejšiu spodnú polovicu tela, čiernymi nohavicami zaručene odpútate pozornosť a môžete ju odviesť k zaujímavým doplnkom a detailom. Trebárs červený lak k black&white kombinácii skvele ladí a je stále trendy.

A čím ešte takýto model ozvláštniť? Trebárs zajímavým kabátikom alebo detailom na kabelke. K čiernobielej tiež perfektne sedia strieborné šperky. A čo hlavne? Predsa úsmev, ten z módy len tak nevyjde :-)

Boss Woman - EDP
Výhodné
Hugo Boss
Boss Woman - EDP
do 28.2. u vás
Kvetinové náušnice Clematis 5223 69
Preciosa
Kvetinové náušnice Clematis 5223 69
do 28.2. u vás

Keď máte chuť na farby a vzory

Stáva sa vám, že občas máte náladu byť ľahko extravagantná, inokedy sa cítite ako šedá myška? Pokiaľ sa zrovna dnes prebudíte s dobrou náladou a chuťou experimentovať, vezmite si na seba niečo farebné.

Blúzka s výraznou farbou upúta pozornosť sama o sebe, rovnako tak zaujímavá potlač alebo výrazný detail. Svoje klasické čierne legíny vymeňte za tie s jemným vzorom ( a nezabudnite na fakt, že legíny sú naviac úžasne pohodlné :- ) ) A čo ešte? Ozdobte si dekolt extravagantným náhrdelníkom s príveskom.

Nie ste si istá, ako pracovať s farbami? Pokiaľ si zvoláte jednu veľmi výraznú, nie je potrebné to s ďalšími farbami preháňať. Elegantná čierna farba skvele doplní váš outfit. Na to myslite i pri výbere doplnkov a rovno zlaďte kabelku i topánky s legínami.

Dlhotrvajúci make-up Double Wear SPF 10 (Stay In Place Makeup) 30 ml
BestsellerVýhodné
Estée Lauder
Dlhotrvajúci make-up Double Wear SPF 10 (Stay In Place Makeup) 30 ml
do 28.2. u vás