5 krokov pre dokonalý valentínsky outfit

Keď sme pre vás pripravovali túto inšpiráciu, uvedomili sme si, že to je už tretia Valentínska. A nechceli sme sa úplne opakovať. Tak sme si spísali to najkrajšie, čím môžete na sviatok všetkých zamilovaných potešiť seba aj partnera... A došli sme k zázoru, že najlepšie bude, keď sa budete cítiť vo svojom vlastnom tele čo najviac sama sebou, žensky a sexy. Proste keď budete na Valentína HOT, nešliapnete vedľa :-) A tak budete zároveň tým najkrajším darčekom, ktorý môže vaša drahá polovička ten večer dostať...

 

1. Zvodné šaty

Oblečte si kúsok, ktorý na vás ešte nevidel. Taký, v ktorom sa budete cítiť zvodne, ale zároveň pohodlne. Šaty by vám mali perfektne sedieť. Keď sa budete celý večer ošívať, nebude to úplne príťažlivé. Hoci Pretty Woman to vyšlo, že áno...

 

2. Neodolateľné spodné prádlo

Možno je to posledný kúsok vášho outfitu, ale ak ide zrovna o túto romantickú noc, mal by byť rozhodne na prvom mieste vo vašom rozhodovacom procese. Popusťte uzdu fantázií a vyberte kúsky, vďaka ktorým na chvíľku zabudneme dýchať. Pre istotu si zopakujte zásady prvej pomoci. :-)

3. Rafinované doplnky ​​​​​​​

Siahnite po minimalistických doplnkoch. Dnes večer to nie sú hodinky, alebo výrazné náušnice, ktoré by mali pútať pozornosť. Rozhodne na ne ale nezabúdajte. Na detailoch záleží a o šperkoch to platí dvojnásobne.

4. Sexy líčenie

Dajte si záležať hlavne na nalíčení rias a pier. Zvyšok make-upu by nemal byť inak výrazný. Proste len hlboký pohľad rámovaný vejárom rias a pery nabádajúce k bozkom. A nezabudnite na nechty. Kedy inokedy zvoliť červené nechty, keď nie dnes?

5. Atmosféra​​​​​​​

Romantická večera a noc plná kúziel. Niekomu stačí pár sviečok doma v obývacej izbe po večeri v obľúbenej reštaurácii... Záleží, čo váš náprotivok ocení. Ak si potrpí na neobvyklé miesta, skúste hľadať niečo netradičného vo svojom okolí. Nech váš plán hneď neprekukne.

Dokonalá do posledného detailu

 

Krajkové spodné prádlo je rozhodne sexy a neoddiskutovateľne bude čerešničkou na valentínskej torte. Ak ale trávite so svojou polovičkou romantický víkend na wellness, alebo si chcete večer urobiť proste len domácu pohodu, nie je zvodná krajka tým najuniverzálnejším kúskom. Siahnite preto po dokonale ženskom pyžame. Je pohodlné, ale zároveň vďaka rafinovanému strihu a zvolenému materiálu veľmi sexy.

 

P.S.: Nekukajte na dátum a urobte si súkromného Valentína kedykoľvek sa vám zachce. Čím častejšie, tým lepšie :-)

Krásneho Valentína!

Páči sa vám naša inšpirácia alebo chcete trebárs partnera naviesť, čím by vám urobil radosť? Budeme radi, keď ju budete zdieľať.