Single náušnice
V znamení zlatej

Časy, keď bolo možné kúpiť náušnice iba v páre, sú už dávno preč. Inšpirujte sa novým trendom zo sveta šperkov - single náušnicami. So singles môžete dať priestor svojej kreativite a ozdobiť všetky ušné dierky.

 

Šperky ale znamenajú omnoho viac než len náušnice. Svoju krásu i šarm môžete podčiarknuť aj ďalšími kúskami. Pohrajte sa s kombináciou niekoľkých jemných prstienkov, náramkov či náhrdelníkov. Stačí sa len držať jednoduchého pravidla a kombinovať k sebe iba šperky v rovnakej farbe.

Nasadiť a vyraziť

 

Pohrávate sa s myšlienkou, že by ste si nechali prepichnúť aj ušnú chrupavku (tzv. helix piercing)? Máme pre vás bezbolestné riešenie. Vybrané singles sú určené práve na toto miesto – aj bez nutnosti ušnej dierky. Vďaka svojmu tvaru perfektne zapadnú do záhybu ucha, stačí si ich len nasadiť.

Povedzte to šperkom

 

Ak máte radi súmernosť, aj tu si prídete na svoje. Stačí si vybrať dve rovnaké single náušnice a jednoducho si vytvoriť vlastný pár, ktorý nikto iný nemá. Aby krása a zdobenie vašich uší naozaj vynikli, vlasy si ideálne vyčešte do copu alebo drdola.

 

Ďalšie single náušnice