Milujeme leto. Nekonečne krásne dni plné slnka, opálenie ako z katalógu dovoleniek v exotike, ktoré si doveziete aj z kúpaliska, akcie s priateľmi, sedávanie vonku dlho do noci pod nebom plným hviezd, výlety do prírody… Skvelé obdobie, nemyslíte? Napriek tomu tu je niečo, na čo sa väčšina žien príliš neteší, a to je vyberanie plaviek, ktoré skutočne sadnú…

Pritom každá žena je krásna, v plavkách, v šatách, bez nich, len keď sa cíti dobre vo svojom tele.

 

Jednodielne sú v kurze. Aby to nebola nuda, môžete siahnuť po atypicky riešených ramienkach s volánikmi alebo so zaväzovaním na krk. A hoci máme rady trendy a s obľubou listujeme v módnych časopisoch, aj tak sme väčšinou konzervy. Pokukujeme po ružových a červených, ale čierna klasika? Tá je nesmrteľná a nesmie nám v šatníku chýbať. Doplnky to istia.

Zatiaľ čo jednodielne oceníme hlavne na plávanie, na opaľovačku to chce dvojdielnu klasiku. Vo väčších veľkostiach ich často odmietame a vyhýbame sa im, pretože máme pocit, že tie jednodielne nás viac zakryjú... Stačí si však len šikovne vybrať strih plaviek a môžete byť hviezdou pláže v akejkoľvek veľkosti.

Versatile For Woman K5677/3
Calypso
Versatile For Woman K5677/3
pozajtra u vás

 

Aby sme parafrázovali klasika: „Neexistuje zlá postava, sú iba zle vybrané plavky…“ Pritom pravidlo na ich výber je pomerne jednoduché a nepotrebujete na to renomovaného stylistu. Zdôrazňujte prednosti – farbami, riasením, volánmi, prestrihmi, šnurovaním a šnúrkami a pestrofarebnými vzormi.

Máte postavu typu trojuholník? Zamerajte sa pokojne na extravagantný vrch a zvoľte si jednofarebný spodný diel. Podčiarknete tak svoje prsia a odvediete pozornosť od problémovej partie. A podľa rovnakého princípu postupujte aj pri iných typoch postáv.

Dámske žabky Sandy III Black Multi
Akcia s kódom
Roxy
Dámske žabky Sandy III Black Multi
pozajtra u vás