Tentoraz sme si v našej novej inšpirácii posvietili na mužov. Iste nám dáte za pravdu, že aj páni sa chcú inšpirovať. A ruku na srdce, tiež vám vaše manželky, priateľky, kamarátky pomáhajú s výberom vhodného oblečenia? ;-)

Džentlmenské outfity sú v kurze jednoducho stále a traky aj slamáky vám, páni, pristanú :-) A trend minerálnych náramkov? To je must have kúsok tohtoročného leta. O ženách sa vie, že zbožňujú topánky a kabelky, ale čo muži? Aspoň jedny kvalitné a nadčasové hodinky by nemali chýbať ani v pánskom šatníku.


Skvelým tipom ako skombinovať eleganciu aj s kvapkou formálnosti sú outfity v štýle smart casual, ktoré majú jednu veľkú prednosť. Sú pohodlné, ale aj praktické. Na jarné obdobie a babie leto sú ideálne poltopánky, nohavice a dobre padnúce košele. Do najteplejších letných dní siahnite po mokasínach, chinos a košeli či polo tričku.


Ani páni by nemali zabúdať na kozmetickú starostlivosť a obľúbený parfum. Určite nemusíme zmieňovať, že krémy vašej drahej polovičky sú tabu. Nielen, že sa na pánsku pleť vôbec nehodia, ale kto by potom chcel vysvetľovať, prečo zrazu mizne ten krém proti vráskam tak rýchlo :-) Pánske prípravky majú nielen príjemnú arómu, ktorá mužskej pleti lichotí, ale tiež to správne zloženie, ktoré mužnej pleti svedčí.

 

Mestský rebel, tak takéto označenie k Jakubovi presne sedí. Ak dávate aj vy prednosť pohodliu a univerzálnym kúskom, tento outfit je pre vás tou najlepšou voľbou. Džínsové šortky sú nestarnúci evergreen šatníka a neomrzí ani ďalšiu sezónu. K tomu pekné tričko a batoh na pracovné aj výletové nevyhnutnosti. Ani pri športovom outfite nezabudnite na štýlové hodinky.

Páčila sa vám naša rýdzo pánska inšpirácia? Zdieľajte ju s priateľmi.