Keď sa august prechýli do svojej druhej polovice a obchody sa zaplnia zošitmi a písacími potrebami, znamená to jediné. Deťom (aj dospelým) sa blížia prázdniny ku koncu, a tak nezostáva nič iné, než sa pripraviť naspäť do akcie. V našej novej inšpirácii sme si pre vás pripravili pohodlné outfity, v ktorých pre vás bude návrat do pracovného procesu aj do školských lavíc o niečo príjemnejší.

 

 

Sú veci, ktoré sú natoľko obľúbené, že ich ani tie najaktuálnejšie módne trendy nenahradia. Pohodlná mikina, džínsy a tenisky sú tou večnou klasikou. A máme pre vás tip. Ak chcete potešiť vašich teenagerov, vybavte ich štýlovými smartwatch, vďaka ktorým budú mať prehľad o každom svojom kroku.

 

A teraz to najdôležitejšie ruksaky do školy. Ako vybrať ten správny? Pri výbere školského ruksaka by sme mali myslieť na to, že ho budeme nosiť takmer každý všedný deň až do júna. Staviť by sme teda mali na taký dizajn, ktorý sa nám za pár týždňov neopozerá. Vychytávky v podobe dômyselného usporiadania priehradiek a kapsičiek nám zaručia, že budeme mať prehľad o každom zatúlanom pere a zošite. Vychytávkou niektorých ruksakov je aj priehradka na notebook.

Prázdniny sa pomaly blížia do svojej cieľovej rovinky a všedné dni sa vrátia opäť do normálneho režimu. Nemusíme smútiť za koncom leta, veď nás čaká ešte krásny september s babím letom. Znovu sa môžeme v móde o trochu viac vybúriť a pohrať sa s vrstvením a kombináciami.

 

Sukne a šaty majú aj v septembri svoje čestné miesto v šatníku. Stačí si zvoliť dĺžku midi, ráno ju doplniť svetríkom alebo džínsovou bundou a bude vám výborne :-)

Aj páni by si mali pripraviť svoj šatník a vykročiť po dovolenke pravou nohou. Inšpirujte sa kúskami Bugatti, ktoré sú synonymom kvality, luxusu a prestíže. V ich portfóliu nájdete pohodlnú obuv (pre dámy aj pre pánov) a množstvo módnych doplnkovpeňaženky, pánske tašky a dokonca aj dáždniky.

Back to work

Páčila sa vám naša inšpirácia? Zdieľajte ju s priateľmi.