Ikonické značky, ktoré udávajú módne trendy

Poznáte ich ako žiariace hviezdy z fashion weekov, pravidelne sú ich tvárami známe celebrity a nesú v sebe nádych luxusu, i keď ide trebárs len o džíny alebo tričko... O kom je reč? Predstavujeme vám high fashion brands – ikonické značky, ktoré udávajú módne trendy a majú fanúšikov po celom svete.
Skvelá správa je, že kúsky od týchto ikonických značiek a množstvo ďalších môžete nakúpiť tento týždeň so zľavou 20 % vďaka akcii Nákupy s Evitou.

Radi provokujete, ale zároveň je pre vás elegancia na prvom mieste? Calvin Klein sa už od 70. Rokov nebojí experimentov, zároveň sa ale drží na minimalistickej vlne a vyblázni sa hlavne v detailoch. Kto by nepoznal jeho ikonické spodné prádlo...Vykukujúci lem boxeriek s logom Calvin Klein sa stal neoficiálnym podpisom tejto značky.

Calvin hľadal svoju inšpiráciu v New Yorku a v nespútaných obyvateľoch Veľkého jablka, takže jeho kúsky v sebe zrkadlia i chaos i eleganciu. Značka štartovala kolekciou džínov, ale dnes je už omnoho ďalej. Ikonické kabelky i hodinky odbivuje celý svet, rovnako tak i charakteristické parfémy.

Eternity Air For Men - EDT
Výhodné
Calvin Klein
Eternity Air For Men - EDT
do 5.12. u vás
Obsessed For Women Intense - EDP
Calvin Klein
Obsessed For Women Intense - EDP
momentálne nedostupné

Biela, modrá a červená nie sú len farby našej vlajky. :-) Ak je športová elegancia vašou srdcovkou, ste na rovnakej vlne ako newyorský rodák Tommy Hilfiger. Predstavuje klasiku v modernom prevedení, inšpirovanú slobodnou módou ulíc New Yorku. Tommy od ľudí odpozoroval, aké džíny sa im páčia, a podľa toho ich potom upravoval. Naučil sa šikovne kombinovať sviežosť americkej mladosti i konvencie a to potom zrkadlil vo svojich kolekciach.

Vždy kládol dôraz na kvalitu a športovo elegantné prevedenie, na ktoré počuli hlavne businessmani a muži vyznávajúci smart casual. Ikonické červeno-modro-biele poznávacie znamenie zdobí vo forme loga alebo typického prúžku nielen oblečenie, ale i šperky alebo hodinky. Je nutné dodať, že im to pristane a preto asi nikoho neprekvapí, že táto ikona je jednou z najpopulárnejších značiek dnešných dní.

Pánske tričko Regular Fit
Akcia s kódom
Tommy Hilfiger
Pánske tričko Regular Fit
do 5.12. u vás

Luxus a elegancia od hlavy až po päty? Áno, s Guess je to možné. Za ľahko kontroverznými modelmi stojí kvarteto bratov Marcianových, ktorí jednoducho mali čuch na to, čo módnemu trhu chýba. V osemdesiatych rokoch predstavili úzke dámske džíny, z ktorých bol razom jednoznačný módny hit, a ich značka sa stala kultovnou.

Kúsky, ktoré dokonale podtrhujú ženskosť, v behom chvilky z Kalifornie obleteli celý svet. Nejedna dáma podľahla sexy modelom, ktoré sa vyznačujú nezameniteľným trojuholníkovým logom a častým používaním zlatej alebo bronzovej. A už sa zďaleka nejedná len o džíny... Pre milovníčky módy skrátka "učinený zázrak".

 

Ladies Trend G TWIST W0911L3
Výhodné
Guess
Ladies Trend G TWIST W0911L3
do 5.12. u vás
Guess 1981 Indigo For Men - EDT
Výhodné
Guess
Guess 1981 Indigo For Men - EDT
do 5.12. u vás

Prebúdza sa vo vás s príchodom leta španielsky temperament? Nebojte sa byť veselí a nespútaní, rovnako ako kúsky od Desigual. Každý z nich je umelecké dielo, ktoré si žiada pozornosť svojeho okolia. Hrá sa s výraznými farbami i vzormi, neobvyklými strihmi, polačou i nášivkami. Kombinuje luxus a sviežosť, dokáže baviť i zdvihnúť náladu. Skrátka – na nadchádzajúcu sezónu ako stvorené. :-)

Môžete si byť istí, že na prvý pohľade spoznáte, že sa jedná o typický barcelónsky kúsok. Táto značky sa totiž neriadi módnymi trendami, ona ich tvorí. A možno tiež preto platí známa pravda, že kto raz podľahol čaru Desigual, už mu zostane verný nastálo.