Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi

 

Máte radi technické vymoženosti či sofistikované módne doplnky? Vstúpte do sveta inteligentných hodiniek a inšpirujte sa kúskami od Wotchi. V portfóliu tejto značky nájdete nepreberné množstvo smartwatch za skvelú cenu, ktoré vás zaujmú svojím trendovým dizajnom a užitočnými funkciami. Na svoje si prídu nielen športovci, ale aj tí, ktorí majú radi prehľad o svojich aktivitách. 

 

Hodinky s vodotryskom vám síce ponúknuť nemôžeme, ale s barometrom, kompasom alebo možno výškomerom áno. Ale nebojte sa, ak mávate závraty, do výšok vás hodinky nútiť nebudú. Je len na vás, ktoré funkcie budete využívať. Krokomer, fyzická aktivita, monitor srdcového tepu alebo spánku či notifikácie z mobilu už bývajú takmer pri všetkých modeloch samozrejmosťou.

Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi

 

Časy, keď boli smartwatch vyrobené iba v bielej alebo čiernej v kombinácii so silikónovým remienkom, sú dávno preč. Na svoje si teraz prídu aj milovníci zlatej či striebornej, ba dokonca aj kamienkov. Ak hľadáte elegantný kúsok, ktorý sa hodí aj k formálnejšiemu outfitu, sú tou pravou voľbou kúsky s milánskym remienkom.

 

Talianske Miláno patrí k centrám módy a štýlu, a tak niet divu, že tieto elegantné remienky majú svoje korene práve tam. Sú skvelé najmä v tom, že sa dokonale prispôsobia veľkosti vášho zápästia tak, aby ste sa cítili komfortne.  

Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi

 

Klasické hodinky vám na ruke prekážajú alebo sa v nich necítite? O fitness náramkoch nebudete skoro ani vedieť. Sú malé, ale napriek tomu šikovné a za skvelú cenu. Vedia skoro to, čo klasické smartwatch. Spočítajú vám napríklad kroky, zmerajú srdcový tep aj spánok alebo zobrazia notifikácie z mobilu. A obzvlášť v tejto dobe oceníte funkciu merania teploty, ktorú vybrané modely majú.

 

Potešíte nimi aj malých školákov, ktorí si prajú svoje prvé inteligentné hodinky. V digitálnom čase sa zorientujú rýchlejšie, než na analógových ručičkách a ešte ich budú baviť všetky šikovné, ale bezpečné funkcie. A keď budete vybavení všetci, môžete si doma usporiadať hoci aj takú malú týždennú výzvu o najaktívnejšieho športovca. :-)

Hodinky Wotchi