V roku 1992 bola založená nová česká kozmetická značka Gabriella Salvete. Už jej názov bol plný fantázie inšpirovanej talianskou vášňou. Od roku 2014 sa navyše väčšinovým vlastníkom tejto kozmetickej značky stal Aleš Monteleone, muž s česko-talianskymi koreňmi tak dokonale ukotvil česko-taliansky pôvod značky a doprial jej ešte znateľnejší taliansky nádych.

 

Vlani predstavila značka Gabriella Salvete svoju celkom novú kolekciu – TOOLS by GS, aby svojim zákazníkom mohla ponúknuť celé spektrum produktov zo sveta krásy a kozmetiky. Novinkou sa tak stali aj kozmetické štetce, ktoré by sa mohli rovnať svojim služobne starším a mnohokrát aj drahším konkurentom. Do vašej kozmetickej taštičky padnú ako uliate.

 

Poradíte si vďaka nim hravo s očnými tieňmi, lícenkou, púdrom aj s make-upom. Dajte na nás, štetce sú základ, ktorý by v dnešnej dobe mala mať každá z vás.

 

 

 

Okrem už zmienených štetcov nájdete pri značke Gabriella Salvete takmer nekonečné portfólio kozmetických produktov. Sociálne siete hneď po ich vydaní ovládli paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou kvalitou a zároveň sú veľmi dostupné.

 

Medzi ďalšie kozmetické stálice od tejto značky sa radia trebárs púdre, ktoré zaujmú predovšetkým tým, aké sú jemné, ale aj tým, že vaša pleť bude po nanesení vyzerať, akoby ste ju prešli instagramovým filtrom

 

Bronzer je značka ideál, ak máte typicky európsky svetlý až stredný odtieň pleti. Farebné laky na nechty očarili predovšetkým Instagram svojimi neobvyklými odtieňmi a skvelou výdržou. Naším osobným favoritom sú okrem iného aj ich produkty na pery. :)

 

Inšpirovali sme vás a máte už svoje nové kozmetické štetce v košíku? Zdieľajte náš článok s vašimi priateľmi na sociálnych sieťach.