Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508

Dovoľte nám predstaviť vám ďalšiu sympatickú a inšpiratívnu ženu. Predtým, než Katka Němcová nastúpila na materskú dovolenku, pracovala v televízií ako hlásateľka počasia a moderátorka. Aj teraz si ešte občas odskočí na moderovanie rôznych spoločenských udalostí alebo do rádia, ale všetok svoj čas a energiu sa snaží sústrediť predovšetkým na svoju ročnú dcéru Malvínu. Sama hovorí: „Až teraz, keď mám Mínu, žijem presne tak, ako chcem!“ a to, že s dcérou trávi skutočne všetok svoj čas dokladá aj jej instagramový profil, ktorý je plný ich spoločných fotografií.

A pretože sa blížia Vianoce a Katka vyberá darčeky, rozhodla sa s vami podeliť o svoje tipy, ktoré potešia doslova každého člena rodiny aj vašich priateľov. A čo presne vybrala? Len sa na to s nami mrknite a nechajte sa inšpirovať.

 

 

 

Keby Katka písala Ježiškovi, v dopise by stálo: „Milý Ježiško, až budeš čítať túto inšpiráciu aj ja by som mala jedno prianie.Poslednou dobou som prepadla batôžkom a tento sa bude hodiť ku všetkému. Možno Ježiško prianie ešte vypočuje. :-)

 

 

 

Hľadáte vhodný darček pre kamarátku, tip od Katky je jasný: "Túto vôňu milujem a zrejme aj ľudia okolo mňa. Často sa mi stáva, že sa ma na ňu ľudia pýtajú. A tá cena? To proste chceš!

 

 

 

„Pre maminku: To, aby vyzerala ako vaša staršia ségra :-)“, odporúča Katka platynkovú masku, ktorá sa stala veľmi populárnym kozmetickým kúskom tohto roka.

 

 

 

 

Pokiaľ máte v rodine cestovateľa, určite mu príde vhod kvalitná taška na cesty. „To snáď musí urobiť radosť úplne každému“, dodáv Katka.

 

 

 

Vybrať darček priateľke, to je predsa brnkačka a pre priateľa je to podľa Katky ešte jednoduchšie. :-) Čo teda odporúča? „Tak tu je to jednoduché. Poznáte veľkosť jeho topánok? Biele Conversky proste nesmú chýbať v žiadnom pánskom botníku. A čo si ich vlastne kúpiť aj pre seba?“ :-)

 

 

 

Pripomínajú už všetky ocinove hodinky malú zbierku? Ak áno, potom iste ocení úložný box, ktorý im dá poriadok.

 

 

 

Máte doma školákov? Hodinky, aby nechodili až po zvonení, nebudú trebárs patriť medzi darčeky, ktoré vzbudia veľké nadšenie, ale aspoň im pripomenú, že majú chodiť včas.

 

 

 

Babičku určite poteší, keď za ňou cez Vianoce prídete a keby ste premýšľali o nejakej drobnosti s luxusnou sviečkou, neurobíte nikdy krok vedľa.