Dovoľte nám predstaviť vám ďalšiu sympatickú a inšpiratívnu ženu. Predtým, než Katka Němcová nastúpila na materskú dovolenku, pracovala v televízií ako hlásateľka počasia a moderátorka. Aj teraz si ešte občas odskočí na moderovanie rôznych spoločenských udalostí alebo do rádia, ale všetok svoj čas a energiu sa snaží sústrediť predovšetkým na svoju ročnú dcéru Malvínu. Sama hovorí: „Až teraz, keď mám Mínu, žijem presne tak, ako chcem!“ a to, že s dcérou trávi skutočne všetok svoj čas dokladá aj jej instagramový profil, ktorý je plný ich spoločných fotografií.

A pretože sa blížia Vianoce a Katka vyberá darčeky, rozhodla sa s vami podeliť o svoje tipy, ktoré potešia doslova každého člena rodiny aj vašich priateľov. A čo presne vybrala? Len sa na to s nami mrknite a nechajte sa inšpirovať.

 

 

 

Keby Katka písala Ježiškovi, v dopise by stálo: „Milý Ježiško, až budeš čítať túto inšpiráciu aj ja by som mala jedno prianie.Poslednou dobou som prepadla batôžkom a tento sa bude hodiť ku všetkému. Možno Ježiško prianie ešte vypočuje. :-)

 

 

 

Hľadáte vhodný darček pre kamarátku, tip od Katky je jasný: "Túto vôňu milujem a zrejme aj ľudia okolo mňa. Často sa mi stáva, že sa ma na ňu ľudia pýtajú. A tá cena? To proste chceš!

 

 

 

„Pre maminku: To, aby vyzerala ako vaša staršia ségra :-)“, odporúča Katka platynkovú masku, ktorá sa stala veľmi populárnym kozmetickým kúskom tohto roka.

 

 

 

Čo by to bolo za tipy na darčeky, keby sme vynechali tých najmenších. :-) BabyDove u nás mesmie chýbať a táto super vianočná skrinka? Skvelé!", hovorí Katka.

 

 

 

 

Čakáte na tú pravú chvíľu, kedy zakúpiť prvé náušnice pre vašu malú slečnu? Možno je to ten pravý prvý darček pod stromček. :-)

 

 

 

 

Pokiaľ máte v rodine cestovateľa, určite mu príde vhod kvalitná taška na cesty. „To snáď musí urobiť radosť úplne každému“, dodáv Katka.

 

 

 

Vybrať darček priateľke, to je predsa brnkačka a pre priateľa je to podľa Katky ešte jednoduchšie. :-) Čo teda odporúča? „Tak tu je to jednoduché. Poznáte veľkosť jeho topánok? Biele Conversky proste nesmú chýbať v žiadnom pánskom botníku. A čo si ich vlastne kúpiť aj pre seba?“ :-)

 

 

 

Máte doma školákov? Hodinky, aby nechodili až po zvonení, nebudú trebárs patriť medzi darčeky, ktoré vzbudia veľké nadšenie, ale aspoň im pripomenú, že majú chodiť včas.

 

 

 

Babičku určite poteší, keď za ňou cez Vianoce prídete a keby ste premýšľali o nejakej drobnosti s luxusnou sviečkou, neurobíte nikdy krok vedľa.

 

 

 

 

A keď už si jednoducho neviete rady, Katkino odporučanie na záver znie: „Darčekový poukaz.“, aby si vaši blízky mohli vybrať skutočne to, čo chcú. :-)

Inšpirovali vás tipy na darčeky podľa Katky? Tak ich zdieľajte so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.