Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508
Menu

Pulsmetr iD.LIFE červený 24620 - SLEVA

Značka: Sigma
Pulzmeter je v zľave z dôvodu rozbalení, porušenie ochranných prelepení krabičky. Popis a parametre

Popis

Pulzmeter je v zľave z dôvodu rozbalení, porušenie ochranných prelepení krabičky.
Každý, kto sa niekedy pokúšal schudnúť cvičením, veľmi dobre vie, ako dôležitú úlohu hrá pri tréningu tepová frekvencia. Môžete sa snažiť akokoľvek, akonáhle ale nedržíte túto hodnotu na tej správnej hodnote, budete potiť krv bez viditeľného výsledku. Nesnažte sa zbytočne a prizvite si na pomoc odborníka na slovo vzatého - pulzmeter Sigma z kolekcie iD.GO.

Meranie srdcového tepu Id Life HP

Na zadnej strane puzdra týchto hodiniek nájdete zelenú diódu, ktorá slúži na meranie srdcového tepu. Zelená farba je kontrastná k červenej farbe krvi, hodinky tak týmto spôsobom meria tep podľa prietoku krvi cievami a žilami na zápästie. Jedná sa o prvý model značky Sigma, ktorý nepotrebuje k zisteniu srdcového tepu hrudný pás.

Vďaka možnosti nastavenia tréningu v rôznych tepových frekvenciách a vypočítanie maximálnej tepovej frekvencie bude váš tréning vždy efektívne. Akonáhle dosiahnete maximálnej tepovej frekvencie, hodinky vás upozorní vibráciami, že by ste mali zvoľniť.

Krokomer a merač aktivity

Id Life kroky

Súčasťou hodiniek je tiež krokomer, vďaka ktorému máte okamžitú informáciu o tom, koľko krokov ste daný deň prešli. Oceníte aj merač aktivity, ktorý zisťuje, koľko času venujete pohybu celkovo. Hodnoty sa jeden mesiac ukladajú do pamäte, môžete si tak priamo na hodinkách zistiť štatistiky ujitých krokov a času stráveného aktívnym spôsobom. K zisteniu údajov nepotrebujete chytrý telefón.

Na zápästí sa hodinky pripínajú červeným silikónovým remienkom, ktorý je veľmi príjemný na dotyk, odolný proti poškodeniu a vďaka hypoalergénnym vlastnostiam vhodný aj pre tie najcitlivejšie jedinca.

Tréningové funkcie
tepová frekvencia

Priemerná tepová frekvencia

Prednastavené zóny tréningu
Cieľová zóna s indikátorom zóny

Alarm zón

Čas v cieľovej zóne

Výpočet maximálnej tepovej frekvencie

hodiny

Dátum

priemerná rýchlosť

Celková vzdialenosť

Mesačné štatistiky tréningu

Vibračný alarm

Funkcia fitness náramku (krokomeru)
Individuálne denný cieľ (kroky)

Určené dočasné ciele (bronz / striebro / zlato)

počet krokov

kalórie

vzdialenosť

Rýchly prístup k aktuálnej tepovej frekvencii

Ostatní funkcie
zámok tlačidiel

Indikátor stavu batérie

osvetlenie displeja
silikónový remienok

minerálne sklo

Meranie tepovej frekvencie zo zápästia

Integrovaná USB dobíjacie batérie
Plné zobrazenie textu: GB-DE-FR-IT-ES-NL-SK-PL

Funkcia TAP (aktívny displej)

Meranie tepovej frekvencie zo zápästia
Model iD.LIFE meria tepovú frekvenciu zo zápästia pomocou optického senzora, odpadá týmto použitie hrudného snímača, čo. je veľmi. Počas tréningu sa tepová frekvencia zaznamenáva trvale pre vyhodnotenie dát tréningu. Mimo tréning si v režime fitness náramku môžete zobraziť aktuálnu tepovú frekvenciu.
Princíp meranie pulzu zo zápästia je nasledovné: pomocou optického senzora PPG je sledovaná zmena prekrvenie tkaniva. PPG senzor tvorí svetelný zdroj a fotoelektrický člen. Senzor je schopný sledovať zmeny prekrvenie tkaniva, z ktorých je potom vypočítaná výsledná tepová frekvencia.

Váš fitness "kouč"
Na grafickom indikátora je možné sledovať cieľovú zónu. Pomocou tohto grafického zobrazenia na displeji a spôsobu vibrácií je daná spätná väzba pri prekročení alebo nedosiahnutí cieľovej zóny.
Indikátory 4 zón sa automaticky nastaví podľa zadaných údajov (pohlavie, dátum narodenia, váha). Jedna zóna možné nastaviť subjektívne podľa potrieb užívateľa.


Popis tréningových funkcií
Feedback
(spätná informácie) - ak nie je vybraná cieľová zóna, zobrazí Vám iD.LIFE na displeji status vášho tréningu na základe vašej tepovej frekvencie. V závislosti na aktuálnom zaťažení sa zobrazí status - regenerácia / kardio / fitness / výkon / rýchlosť.

Cieľové zóny - ak zvolíte niektorú z prednastavených cieľových zón (vypočíta sa na základe Vašej maximálnej tepovej frekvencie):
Regenerácia (0-60% SFmax): regenerácia svalstva, zlepšenie metabolizmu, zníženie stresu, relaxácia
Kardio (61-70% SFmax): zlepšuje zdatnosť, urýchľuje regeneráciu, podporuje metabolizmus, efektívne spaľovanie tukov
Fitness (71-80% SFmax): zlepšenie aeróbne úrovne, vedie k ľahšiemu zvládanie strednej záťaže
Výkon (81-90% SFmax): zvýšenie maximálneho výkonu, vytrvalosti
Rýchlosť (viac ako 90% SFmax): maximálne úsilie, zvýšenie maximálneho výkonu, rýchlosti

Vlastné: možnosť nastavenia podľa individuálnych preferencií

TAP displej
Poklepaním na displej pre rýchle prepínanie medzi zobrazenými informáciami o tréningu. Oceníte najmä v zime, kedy nie je nutné dávať dole rukavice a pohodlne len poklepom prepnete. Poklepaním na displej v režime fitness náramku aktivujete podsvietenie displeja.

Štatistika až 12 mesiacov
Na displeji je možné jednoducho a kedykoľvek prezrieť mesačné štatistiky o tréningoch ao aktivitách.
Zobrazené hodnoty sú: počet tréningov / čas tréningu / vzdialenosť / kalórie / časy v cieľových zónach /
dosiahnuté denné trofeje (bronz / striebro / zlato).

Popis funkcií fitness náramku
Grafika v podobe panáčika je trvalo zobrazovaná v spodnej časti displeja a zobrazuje posunom po displeji Váš pokrok k dennému cieľu. Prepínaním tlačidiel (vľavo a vpravo) prechádzate meranými údajmi fitness náramku - indikátor denné aktivity / kroky / kalórie / vzdialenosť / aktuálna tepová frekvencia.
Grafické zobrazenie dosiahnutého denného ciele: je zobrazovaný malým panáčikom.
Indikátor denné aktivity: je graficky zobrazovaná fáza dosiahnutej denné úrovne. Cieľ je pre každý deň rozdelený do troch trofejí - bronz / striebro / zlato. Denná cieľ je prednastavený na 10.000 krokov, v nastavení možno tento cieľ prispôsobiť vlastným potrebám.
Udalosti: počet krokov za aktuálny deň.
Kalórie: zobrazuje množstvo spálených kalórií za aktuálny deň nielen počas cieleného tréningu, ale aj spálené kalórie v rámci fázy bazálneho metabolizmu.
Vzdialenosť: je vypočítaná na základe krokov a frekvencie krokov. Pri rýchlejšom tempe sa predpokladá dlhší krok.
Aktuálna tepová frekvencia: zobrazí aktuálnu tepovú frekvenciu.

Rýchlosť + vzdialenosť

iD.LIFE meria rýchlosť v jednotkách km / h alebo min / km a vzdialenosť. Rýchlosť a vzdialenosť sú merané pomocou integrovaného 3D akcelerometra. Nameraná vzdialenosť sa vypočítava na základe údajov z tohto snímača pohybu.

Integrovaná USB dobíjacia lítiová batéria
Batériu možno nabíjať buď z počítača pomocou pribaleného microUSB kábla alebo priamo z elektrickej siete. USB port je umiestnený na spodnej strane a je chránený pružným silikónovým tesnením. Batéria má životnosť až 18 dní.

osvetlenie displeja

Osvetlenie displeja umožní trénovať kedykoľvek / kdekoľvek a mať prehľad o tréningu aj v tme.

veľký displej
Na veľkom displeji sú údaje zobrazené veľkými číslicami, písmenami a grafickými symbolmi pre najlepšiu možnú čitateľnosť a jednoduchosť.
Rozmery: v ýška x šírka x hĺbka: 41mm x 38mm x 13,4mm
Displej: výška x šírka: 27mm x 27mm

Robustný minerálne sklo
Vďaka použitiu minerálneho skla je displej maximálne odolný proti poškriabaniu. Ďalšou výhodou je vynikajúca čitateľnosť displeja aj na priamom slnku.

tlačidlá
Intuitívne ovládanie tromi tlačidlami. Dve spodné tlačidlá prepínajú medzi položkami menu alebo hodnotami dopredu a dozadu. Horné tlačidlo potvrdzuje akciu.

vibrácie
Dva druhy vibrácií na zápästí dávajú ďalšiu spätnú väzbu pri prekročení alebo nedosiahnutí cieľovej zóny.

silikónový remienok
Silikónový nastaviteľný remienok pulzmetra je veľmi príjemný a pohodlný na celodenné nosenie. Dvojitá spona je pevná a zabraňuje uvoľneniu.

obsah balenia
Pulzmeter iD.LIFE
MicroUSB nabíjací kábel

Náš tip

Poznámka

Hodinky sú dodávané s originálnou Sigmakrabičkou Sigma.

Parametre

Chronograf
Žiadny chronograf
Záruka
2 roky
Typ strojčeka
Quartz - batérie
Puzdro
plast
Remienok
silikón
Farba remienka / ťahu
červená
Sklo
minerálne
Vodotesnosť
30 m - dážď

Funkcie

Ostatné
tréningové funkcie - monitor srdcového tepu – integrovaný - krokomer