Mama blogerka Lucka a jej leto v štýle boho

Byť skvelá mama, známa blogerka a ešte naviac pri tom výborne vyzerať? Áno, ide to. A ide to dokonca i po tridsiatke.:-) Chceli sme sa presvedčiť na vlastné oči, tak sme sa vydali do krásnej kočovnej kaviarne COCO VAN, ktorá momentálne sídli v Prahe na Střeleckom ostrove. Tam sme sa zišli pri pohári domácej limonády s blogerkou Luckou, ktorú možno poznáte vďaka jej blogu Život po 30ce.

A o čom, že to vlastne Lucka píše? Lucka je blogerka, ktorá sa nevenuje len jednej téme. Dokáže zasvätene rozprávať o móde, o cestovaní. Veľa priestoru na blogu venuje svojím deťom, názorom na výchovu, ale tiež trebárs i vareniu (a to nielen pre deti). Najčastejšie ale píše jednoducho o živote, o tom, ako sa pozerá na svet svojimi tridsaťročnými očami s dvomi malými drobcami po boku.

Ružovo pozlátený oceľový náhrdelník Nekonečno KNS-271
Troli
Ružovo pozlátený oceľový náhrdelník Nekonečno KNS-271
pozajtra u vás

Pohodová mama = pohodové deti

 

Na prvý pohľad by ste to netipli, ale táto drobná blondýnka je mamička dvoch detí, dvojročného Filipka a päťročnej Laurinky. Nedávno začala odrátavať posledný rok rodičovskej "dovolenky" a ona vie, že práve tých necelých tristo dní si s nimi chce užiť na maximum. Podľa svojich vlastných slov totiž práve prežíva najkrajšie obdobie svojeho života. Niektoré mamičky podobne starých detí by možno nesúhlasili, ale Lucka si to užíva.

Ako to robí? Na prvý pohľad je vidieť, že to je pohodárka. Bolo nám to jasné, už podľa kúskov na seba, ktoré si na fotenie vybrala, a tiež podľa toho, na aké miesto nás pozvala. I keď o sebe hovorí, že je (alebo skôr bývala) perfekcionistka, od svojich predstáv upustila. Nestresuje sa a je za každú srandu.

Tenisky Chuck Taylor All Star
s kódom -20 %
Converse
Tenisky Chuck Taylor All Star
pozajtra u vás
Pozlátené náušnice 2v1 s pravými perlami JL0410
JwL Luxury Pearls
Pozlátené náušnice 2v1 s pravými perlami JL0410
pozajtra u vás

Byť skutočná, či už v dlhej sukni, alebo v rifliach na traky

 

už po prečítaní pár riadkov na jej blogu, zistíte, že je úprimná a určite sa na nič nehrá. Priznáva, že moc blogov vlastne ani pre inšpiráciu nečíta, pretože chce byť originál. Zakladá si na autenticite, nehanbí sa ukázať bez makeupu alebo odhaliť bruško po dvoch tehotenstvách. Skrátka je sama sebou. A to v reálnom živote, ale i na sieťach. Svedčí o tom jej hashtag #budmeskutecne.

A ako to má v móde? V čom sa cíti v lete ako ryba vo vode? :-) Väčšinou ju stretnete s úsmevom od ucha k uchu, ako frčí cez Prahu v štýlových nohaviciach na traky alebo v dlhej sukni. Páči sa jej boho a hippie štýl, maxi šaty, voľné sukne, batôžteky a extravagantné slnečné okuliare. Na čo si naopak nepotrpí, sú trebárs topánky na podpätku. To ju skôr stretnete v teniskách, ktoré perfektne dotvárajú jej jedinečný štýl.​​​​​​​

Chcete vedieť, ako Lucka vidí život po 30? Mrknite sa na jej blog alebo sa inšpirujte úžasnými fotkami na jej Instagrame.

Páči sa vám fashion story s blogerkou Luckou? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi.