Bolo nás päť


Premiérový #densvivantisom bol jednoducho boží. Začali sme v salóne Toni & Guy v Dlouhé ulici v Prahe, kde sme sa stretli s blogerkami a youtuberkami Terkou (Terry MakeupTutorials), Kristínou (Teeth and Heels), Alicou (Mamou Štýlovo), Bárou (Barušminky) a Verunkou (Bluberry Pink). Zakončili sme premiérou showroome talianskej značky Geox.

A z celého toho skvelého dňa sme vám pripravili Fashion story, aby ste videli, do čoho sme holky obliekli, čo sme im obuli a ako im to neskutočne seklo.

Bára má slabosť pre zlatú

Geox má svoj vlastný showroom

 

Keď sme sa krátko po tom, čo sme začali plánovať Deň s Vivantis, dozvedeli, že Geox otvorí 23. 2. svoj prvý showroom v Prahe, vedeli sme, že tam chceme dievčatá vziať. A že im pri tej príležitosti venujeme topánky. Len tak. A samozrejme od Geox. Každá si vybrala taký pár, ktorý jej padol do oka.

Showroom sme mali možnosť navštíviť ešte pred oficiálnou otváračkou, kedy nás vykonal capo Geox pre ČR Ľudovít Navrátil. Z jeho slov sme pochopili nielen, že Geox topánky dýchajú a sú proste top a že chceme nosiť aj ich prekrásne bundy a kabáty, ale že Geox je jeho lovebrand. A náš už teraz tiež :)

Športujte s Geox topánkami

 

Geox tenisky nie sú len nablýskané kecky, ktoré dobre vyzerajú. Sú od prvej do poslednej topánky tiež 100% funkčné. Vďaka revolučnej technológii umožnia vašim nohám dýchať, ale zároveň odvádza vlhkosť. Amphibiox membrána udržuje nohy v suchu, chráni ich pred vodou, blatom aj snehom a to aj v extrémnych klimatických podmienkach.

Street štýl s Terry Makeup Tutorials

Očami YouTubera

Pretože showroom nie je klasický obchod, do ktorého by ste mohli zavítať len tak, povedali sme si, že vám ho ukážeme prostredníctvom tých, ktorých máte radi a ktoré pravidelne sledujete na youtube. Barču s Kristýnku zaujalo hneď niekoľko kúskov z budúcej sezóny jeseň-zima 2017 a tak si ich vyskúšali. Na bundy aj kabáty Geox sa môžete na jeseň tešiť aj na Vivantis.

P.S .: Bára ako myší kožúšok už vyjednáva podmienky na rolu princeznej Lady :)

Kristýnka a smart casual

Keď sa načančám

 

Dievčatá sú zvyknuté vo svojich videách radiť, ako sa správne učesať, nalíčiť a obliecť a podobne. Deň s Vivantis pre nich bol tak výnimočný v tom, že sme sa my starali o ne.

Nalíčila ich naša šikovná vizážistka @terezie_makeup, vlasy im učesala šikovná kaderníčka Jána z Toni & Guy, obliekol a obul ich Vivantis a o profi foto sa postarala @lucephotography, ktorá sa nebála ani jogínskými pozíciami na dosiahnutie dokonalého záberu.

Popolušky nosia Geox črievičky

Keby išla Popoluška na ples v roku 2017, iste by radšej ako po topánkach z vlašáku siahla po lodičkách alebo balerínkach Geox. Z nohy by jej neskĺzli, princovi by utiekla s prehľadom a možno by tá rozprávka dopadla úplne inak :) Rovnako ako tenisky aj lodičky, slip-ony a balerínky Geox dýchajú a nohám jednoducho pristanú ...

Blueberry Pink v trendy džínsovej

Každá je iná, ale všetky sú samy sebou

 

Sú to dievčatá ako vy alebo my, len čas od času pôstnu na svoj kanál to, čo ich baví a čo majú rady. Inšpirujú tak ľudí okolo seba. Ukazujú trendy, rady, tipy aj triky z kozmetiky, módy a life & style všeobecne.

Holky rovnako ako Vivantis veria, že vo svete, kde môžete byť kýmkoľvek je najkrajšie #bytsamsebou. Inšpirovať ľudí okolo seba a užívať si každý deň naplno - to je ich životné poslanie :)

Mamou Štýlovo vie byť Alica

Backstage aneb nazrite pod pokrievku

Ďakujeme za #densvivantisem. Nielen Terke aka Terry MakeupTutorials, Kristýnke Teeth and Heels, Alice Mamou Štýlovo, Barči Barušminky a Verunke Bluberry Pink, ale aj tímu salónu Toni & Guy z Dlhé v Prahe a Ľudovítovi Navrátilovi a celému jeho českému tímu Geox. Mrknite na video, ako to vyzerá z druhej strany objektívu :)