Blíži sa druhá májová nedeľa. Čo to znamená? No predsa, že všetky maminky budú mať svoj deň. J Chceli by ste dať tej svojej najavo, ako moc si ju vážite a ako ju obdivujete? Tak do toho, potešte svoju mamu nejakou maličkosťou. Prinášame vám inšpiráciu na darčeky, ktoré vašej maminke vyčarujú úsmev na perách.

 

1. Francúzska elegancia

Doladí každý outfit, dodá šmrnc kabátiku i saku, kľudne i blúzke. O čom že je reč? O trendy šatke. Doprajte svojej mamičke trošku francúzskej elegancie a potešte ju módnym doplnkom, ktorý len tak z módy nevyjde. Páčil by sa jej jednofarebný? Alebo skôr so vzorom?

 

2. Obľúbená vôňa

Sú parfémy, o ktorých všetky ženy snívajú, ale samé od seba si ich nekúpia. Chloé je jedným z nich, to sa vie. A pokiaľ práve táto vôňa predsa len nie je tou jej vysnenou, sú tu stovky ďalších úžasných vôní, ktoré milujú snáď všetky ženy…

 

3. Zážitok z nakupovania

Darujte jej to, čo si skutočne praje. S poukazom totiž nedarujete len hodnotný kus papiera, ale zároveň doprajete skvelý zážitok pri výbere toho pravého kúsku, ktorý ju určite poteší. Len ona sama totiž vie, po čom skutočne túži.

4. Voňavý balzám na dušu

Voňavé darčeky ženy jednoducho milujú. Niekedy totiž dokážu vybaviť i krásne spomienky. Až ucíti vanilkovú vôňu, vybaví si, ako ste spoločne piekli niečo sladké. A čo tak svieža korenistá vôňa levandule… Hneď si spomenie, ako ste spolu na chate viazali kytičky byliniek. Pripomeňte mamke tieto chvíľky vonným difuzérom.

 

5. Aby sa jej peniaze držali

Je dokázané, že červená farba pri výbere peňaženky vyhráva na plnej čiare. Ako to? Jednoznačne za tým nehľadajte módné trendy. O červených peňaženkách sa totiž hovorí, že k sebe priťahujú peniaze. Myslíte si, že je to povera? Nech to vaša maminka vyskúša :-)

6. Dáždnik plný tulipánov

Celá jar sa nesie v znamení premenlivého počasia. Chvíľu svieti slniečko, potom sa strhne búrka. Nenechajte mamku cestou z práce zmoknúť. Pohľad na veselý dáždnik plný rozkvitnutých tulipánov poteší nielen ju ale možno aj všetkých okoloidúcich.

 

 

7. Luxusná dekoratívna kozmetika

Každá žena je krásna. A každá sa chce cítiť ešte krásnejšia. Sada dekoratívnej kozmetiky maminku určite poteší a zároveň jej pomôže podtrhnúť jej prirodzenú krásu, vyzdvihnúť prednosti a schovať prípadné nedostatky. Pred samotným výberom sa zamyslite, aké farby rada nosí a aké jej pristanú. Potom už sa nemôžete spliesť.

 

 

 

8. Nielen nervy z ocele

Strieborné i zlaté šperky sú prekrásne, ale oceľ je oceľ. Nielen, že ju môže mamka kombinovať s čímkoľvek, hodí sa ku slávnostnému outfitu i len tak do práce alebo do mesta, ale zároveň sú oceľové šperky hypoalergénne. Nemusíte sa tak báť, že vyberiete šperk, ktorý vaša maminka nebude môcť nosiť. 

 

9. Relaxačná aromaterapia

Ženy sú rady rozmaznávané, i keď to možno niekedy nepriznajú, obzvlášť potom maminky. Určite si ale po náročnom dni moc rada napustí horúcu vaňu, pridá relaxačný olej do kúpeľa a za hodinu bude zase šťastná, spokojná a hlavne odpočinutá.

10. Sviečka pre čarovnú atmosféru

Sviečka je zaručeným receptom na pohodovú domácu atmosféru. A na tej si niektoré maminky skutočne zakladajú. Pokiaľ neviete, akú vybrať, vsaďte na Yankee Candle. Vydrží horieť až 150 hodín a naviac každá žena vie, že Yankee Candle nie je len sviečka, je to láska.