V hlavnej úlohe: Filip (26) a Daniela (31)Nadšenci do crossfitu, trenéri a parťáci v práci aj v živote

Poznávacie znamenie: Pekáč buchiet na bruchu, úsmev na tvári

Domáci miláčikovia: Filip má králika, Daniela má Filipa :)

 

 

Poďme si dať do tela

 

Daniela miluje šport a v CrossFit sa jednoducho našla. Napriek tomu ale zostáva ženou, ktorá rada siahne po elegantných šatách a sexi vysokých podpätkoch. Keď sa chce cítiť výnimočne, vymení jednoducho svoj obľúbený športový look za šatičky a vyrazí do spoločnosti. A vzhľadom k tomu, že crossfit robí pekná tela, tak jej to v každom outfite až nebezpečne sekne.

Športové legíny pristane štíhlym nohám

Pri CrossFit sa strieda hneď niekoľko disciplín a aj keď sa každá zameriava na posilnenie a formovanie inej časti tela, jedno majú spoločne. Je lepšie, keď vám nikde nič neprekáža. Preto sú legíny ideálnou voľbou. Krátke alebo dlhé, strakaté alebo jednofarebné, vyberte si, aké chcete. Vašim štíhlym vyšportovanými nohám a zadočku pristanú všetky.

Crossfit je drina, ktoré prepadol

 

Filip robí crossfit dva roky a bezhranične mu prepadol. Sám hovorí, že je to návyková drina plná nových výziev. A keď niečo tak veľmi milujete, ľahko pre to nadchnete aj svoje okolie. Rovnako tak sa to podarilo Filipovi u Denisy. Sú spolu 8 mesiacov a to, že im to spolu ladí nielen v telocvični, ale aj doma, je na nich vidieť na prvý pohľad ...

Spolu prekonajú všetky prekážky

Spoločné ciele a plány nás ženú dopredu

Asi nikoho neprekvapí, že sa tí dvaja spoznali práve vo fitku. Denisa veľa behala a chodila cvičiť, Filip už v tej dobe trénoval a pretekal v CrossFit nielen u nás, ale aj za hranicami. A musíme povedať, že sa mu darilo a neraz sa umiestnil "na debne".

Pohyb a zdravý štýl života majú obaja v krvi. Spoločne nielen chodia trénovať do Crossfit Hometown gymu, ale tiež vedú cross tréningy vo Fitness Galaxie. A vo voľnom čase spolu varí a objavujú nové recepty zdravej kuchyne, športujú aj mimo fitko a plní si svoje sny ...

Opustila život v kancelárii a pripravuje sa na svoje prvé preteky

Daniela považuje za svoj najväčší a zároveň najťažší životný krok opustenie prestížnej práce v biznis sektore. Vystúpila z komfortnej zóny a išla za svojím snom. Pustila sa naplno do trénovania a do športových aktivít.

Teraz sa s veľkou Filipovú podporou pripravuje na svoj prvý závod v CrossFit. Budeme držať päste, aby z toho bolo nejaké pekné umiestnenie. A budeme fandiť obom, aby si aj naďalej plnili sny :)

V dvoch sa to lepšie ťahá

 

Crossfit niekto popisuje ako kombináciu cvikov pre posilnenie celého tela, niekto ako kruhový tréning alebo dokonca zlepšené striedanie stojok, zhybov a ďalších cvikov neuveriteľne zlepší fyzičku a spevní telo. Crossfit je ale predovšetkým neskutočná drina a je fajn, keď na ňu nie ste sami a máte po boku, niekoho, kto vás povzbudí, keď už nemôžete. Ako Daniela a Filip. Keď ste na to dvaja, máte dvakrát toľko chuti a odhodlania :)

Do fitka sa štýlovou taškou

Čím hezčí oblečení a doplňky na cvičení, tím větší chuť zvednout se z gauče a jít na sobě pořádně makat. Proto doporučujeme barevnou a veselou tašku, která už na první pohled vyvolává pozitivní reakce. S takovou taškou se budete na každý další trénink těšit, jako caparti na Vánoce :)

Backstage aneb nakoukněte pod pokličku

 

Děkujeme gymu Crossfit Hometown za poskytnutí prostoru pro focení. Filipe a Dančo, jste skvělí, bylo nám s vámi fajn. Zůstaňte i nadále sami sebou. Držíme pěsti, aby závody a všechny další výzvy, které na vás čekají, vyšly tak, jak si přejete.