Loreal Paris Paradise Look


Trendem letošního jara je jemné líčenie. Make-up, ktorý podtrhne vašu prirodzenú krásu. Novinky od značky L'Oréal Paríž sú pre tento hit vytvorené. Raženka Paradise Extatic dodá nebeský objem a oslňující dlžku vášho kozma. Obočí dotáhnete do dokonalosti pomocou Paradise Pomade Extatic gelu. Prakticky tvarovaným a vyplneným obočím získate praktickému zkosenému brýle. Voděodolná linka na oči Superliner Tattoo Podpis zvýrazní liniu očí a zabezpečí dokonalý vzhľad bez rozmazania po celý deň. Třešničkou na záver je exkluzívna kolekcia rúžku Farba Riche Balmain. Limitovaná edícia matných a trblietavých odtieňov v dizajne balenia sa stáva zlatým klenotom vášho kozmetického taštičky.

Každý má právo na krásu


Viac ako 100 rokov sa kozmetika L'Oréal Paris zaoberá ženskou krásou a všetkým, čo s ňou súvisí. Poznajú ju ženy v 120 krajinách sveta a každá z nich má doma aspoň jednu kozmetickú vychytávku pochádzajúci z laboratórií L'Oréal Paris, ktoré nikdy nespí. Neustále prichádzajú z inováciami a vývojom exkluzívnych výrobkov.

Pretože VY ZA TO stojíte

Tajomstvo úspechu spočíva okrem vedeckých laboratórií tiež v základnej myšlienke a víziu značky, ktorá hovorí, že každý, nehľadiac na vek, pohlavie alebo pôvod "za to stojí" a že každý má právo na krásu.

Filmový festival v Cannes a hviezdy L'Oréal

L'Oréal Paris je dlhoročným partnerom festivalu v Cannes, kde spoločne s hviezdami filmového plátna septembra na červenom koberci. Medzi ambasadorky značky patria také slávne mená ako je Jennifer Lopez, Andie McDowell, Jane Fonda alebo Eva Longoria. Mužskú kozmetiku potom predstavuje Patrick Dempsey. A dámy, ruku na srdce, ktorá by nechcela mať pleť dokonalú ako J. Lo a vyraziť na večeru s Patrickom?