Značka Guess
Móda pre ženy - Guess
Šperky pre ženy - Guess
Parfumy pre ženy - Guess
Šperky pre mužov - Guess
Parfumy pre mužov - Guess
Hodinky pre ženy - Guess
Hodinky pre mužov - Guess
Novinky
Darčekové sety
Pre ženy - Guess
Pre mužov - Guess

Ako vyzerá dokonalá módna značka? Vezmite čaro Hollywoodu, pridajte štipku francúzskeho šarmu a poriadnu dávku drzosti.

Výbušnú zmes zmiešajte s horúcou zmesou živočíšneho sexappealu a sexuality, pokvapkajte ju troškou provokácie a nespútanej energie.

A teraz sledujte, ako svet bez váhania podľahne. Na nové kolekcie Guess ľudia už viac než 30 rokov reagujú okamžite a s patričnou vášňou – obvykle sa vypredajú v priebehu niekoľkých hodín. Predstavujeme rozprávkový príbeh značky Guess, miláčika módnych prehliadok, celebrít a všetkých, ktorí vedia, ako sa nosí luxus.

Všetky kúsky Guess

Provokujte s Guess

Seductive – EDT
BestsellerVýhodné
Guess
Seductive – EDT
pozajtra u vás
Supernova W1315G3
Výhodné
Guess
Supernova W1315G3
pozajtra u vás
Guess By Marciano For Men - EDT
Výhodné
Guess
Guess By Marciano For Men - EDT
pozajtra u vás
Woman - EDP
Guess
Woman - EDP
pozajtra u vás
Guess Men - EDT
Guess
Guess Men - EDT
pozajtra u vás
Luxusné oceľový náhrdelník UBN79045
Výhodné
Guess
Luxusné oceľový náhrdelník UBN79045
pozajtra u vás

Keď bratia Marcianovci navštívili počas dovolenky Mesto anjelov, okamžite sa doň zaľúbili. Čoskoro sa stalo ich domovom. A práve v Los Angeles návrhári predstavili rovné washed up džínsy s tromi zipsami. Volali sa Marylin Jean a vypredali sa v priebehu niekoľkých hodín. Písal sa rok 1981 a práve vznikla značka Guess.

Guess. Značka drzá, slobodomyseľná a vo svojej nespútanosti sakramentsky pôsobivá. Francúzski géniovia spojili ikonické logo, kvalitné materiály a sexy strih v divokom fashion kokteile, ktorému podľahla hlavne mladá generácia. A onedlho ju nasledoval zvyšok sveta.

V Amerike 80. rokov nosil džínsy každý. So značkou Guess ich Američania začali milovať. Bratia Marcianovci zaujali inovatívnymi strihmi, exkluzívnou kvalitou a citom pre módu. Čoskoro do ich portfólia pribudli aj parfumy, topánky, doplnky, šperky alebo hodinky.

Keď značka vtrhla do televíznych reklám, šokovala. Reklamy Guess pulzovali sexualitou a divokým temperamentom. Ako modelky kampaní sa objavovali neznáme dievčatá z ulice, v kontraste k nim vyberala značka superstar, napríklad Claudiu Schiffer, Evu Herzigovú alebo Paris Hilton.
 

Návrhári Guess sa neboja kriviek a značka ako jedna z prvých predstavila plnoštíhle modelky. Dodnes Guess verí vo všetky podoby krásy. Dáva šancu tým, ktorí by ju inak nedostali. A je veľmi jednoduché si ju beznádejne obľúbiť.

Oblečení - Guess