loading
loading
 
Nájdených 14 produktov

+Filter

Kategórie

Skryť

Typ produktu

Značka

Viac značiek >

Skryť

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Vymazať

Nájdených 14 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 14 produktov

značky

Kozmetické pomôcky TWEEZERMAN sú vo svojom odbore považované za top značku už cez 30 rokov. Ich produkty s obľubou používajú milióny ľudí z celého sveta - od známych celebrít a modeliek cez profesionálne vizážistu až po editorky tých najlepších módnych časopisov. TWEEZERMAN na svojich výrobkoch neustále pracuje a prináša inovácie, ktoré vám uľahčia život!

TWEEZERMAN odštartoval svoj ​​úspech už v roku 1980 so svojou legendárnou pinzetou Splintertweeze®, ktorá sa okamžite stala bestsellerom. Šikovnú pomôcku pre odstránenie zarastených fúzov, triesok a čohokoľvek ďalšieho, čo utkvelo pod kožou, si zákazníci tak obľúbili, že netrvalo dlho a TWEEZERMAN predstavil ďalšie pinzetu, tentoraz vyvinutú priamo pre vytrhávanie obočia. Pinzeta Tweezerman Slant® je pre svoju precíznosť dodnes najpredávanejším výrobkom od tejto značky.

Po viac ako 30 rokoch je TWEEZERMAN so svojím uceleným sortimentom kozmetických pomôcok celosvetovým lídrom v tejto oblasti. Pinzety TWEEZERMAN pomáhajú pri procese skrášľovaní všetkým ľuďom, ktorí očakávajú tú najlepšiu kvalitu za dostupnú cenu!

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 633
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni