loading
loading
 
Nájdených 2 produktov

+Filter

Kategórie

Skryť

Značka

Viac značiek >

Skryť

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Vymazať

Nájdených 2 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 2 produktov

značky

Pred niekoľkými rokmi sa bývalá viceprezidentka spoločnosti L'Oreal USA Joan Lasker zamýšľala, prečo ešte nikto nevymyslel produkt k zakrytiu odrastajúcich šedivých korienkov vlasov, ktorý by mal rovnakú konzistenciu ako farba. Keďže je bruneta, z vlastnej skúsenosti vedela, že odrastajúce šedivé korienky sú vidieť už po 2 týždňoch od nafarbenie vlasov. Farba sa navyše z vlasov vymýva a bledne na slnku. Ženy so šedivými vlasmi sú preto nútené farbiť si vlasy každých 4 - 6 týždňov.

Joan Lasker chcela produkt, ktorý by odrasty zafarbil, ale nepoškodzoval vlasy v období medzi ďalším dobarvováním permanentný farbou. Vyskúšala vlasové riasenky, púdre aj spreje, ale s konečným výsledkom nebola stále na 100% spokojná. Túžila objaviť produkt, ktorý korienky zafarbí ako skutočná farba, dodá vlasom lesk, nebude sa z vlasov drobiť, vyčesávať a rozmazávať. A tak sa Joan spojila s odborníkmi z kozmetického priemyslu, založila svoju spoločnosť Colormark a po niekoľkoročnom vývoji v roku 2009 uzrel svetlo sveta Touchback HairMarker.

Touchback HairMarker odvtedy získal rad prestížnych ocenení v kozmetickému priemyslu. Patrí medzi ne napríklad najlepší produkt roku 2009, 2011, 2012, cena ALLURE, novinka roku DISCOVER BEAUTY, ocenenie odborníkov v oblasti kozmetiky CEW a Award Fitness Beauty v roku 2013.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Dopravné už od 1,90 €,
nad 75,00 € ZADARMO
x
prvni