Topánky a kabelky sú pre väčšinu žien to isté čo autá a hodinky pre mužov a prepadnúť krásnym a pohodlným topánkam nie je úplne ťažké pre nikoho z nás.

A keď objavíte značku, ktorá okrem výroby štýlových topánok tiež zvláda pomáhať a šíriť pozitívnu energiu a inšpiráciu na všetky svetové strany, nejde si ju nezamilovať.

A tak to máme s topánkami od TOMS, preto je táto dávka inšpirácia celá obuté práve do nich ... ♥

„Jedny za jedny“

 

Toms je skratkou anglického "Tomorrow shoes" teda Topánky zajtrajška. A budúcnosť je v nádeji a pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Pomocou modelu "One for One" sa za každý jeden predaný pár topánok Toms odovzdá druhý nový pár topánok dieťaťu, ktoré žiadne nemá. Aby už nikdy nemuselo chodiť bosé.

Topánky pre bosé deti

Keď sa americký cestovateľ a podnikateľ Blake Mycoski vydal na humanitárnu cestu do Argentíny, netušil, že mu práve táto cesta zmení život aj podnikanie. Zapojil sa do projektu, ktorého cieľom bolo rozdávať chudobným deťom z Buenos Aires pošliapané topánky.

Väčšina detí nikdy nemala ani jediný pár topánok a chodila všade bosá. Následkom toho boli deti často choré, a navyše nemohli chodiť do školy. Buď do školy bosé jednoducho nedošli, alebo je tam bez topánok nepustili.

A tak sa zrodil nápad na značku, ktorá bude topánky rozdávať. Len tak. Pretože pomáhať je boží.

Noste je treba k šatám

Textilné topánky Toms sa skvele hodí k džínsom, slim nohaviciam, ale aj k šatám alebo sukni. Slip-on tenisky od Toms sedí na nohe ako uliate, sú úžasne mäkké a pohodlné. Hoci sa jedná o tenisky, pôsobí veľmi žensky a vďaka ľahko zúžené špičke opticky zužujú nohu. V šatách a s Toms na nohe sa budete cítiť ľahko a uvoľnene.

Viac ako 70 miliónov párov, viac ako 70 miliónov obutých detí

Toms sa od svojho založenia snaží zlepšiť životy tých, ktorí potrebujú pomoc.

Nenarodili sa vo vyspelých oblastiach, stretávajú sa s hladom, chudobou, extrémnymi klimatickými podmienkami. Toms nedaruje len topánky. Pomáha v oblastiach s nedostatkom vody, s nedostatkom zdravotníckej pomoci a pod.

Pod hashtag #StandWithToms nájdete na sociálnych sieťach príspevky celebrít, značiek a ľudí z celého sveta. Zapojte sa aj a nákupom topánok Toms prispejte na dobrú vec.

Igelitkám odzvonilo

Ak sú topánky Toms topánkami zajtrajška, potom taškou zajtrajška rozhodne nie je igelitka. Siahnite po látkových taškách z ekologickej produkcie. S každým nákupom, ktorý si nevložíte do novej "jednorazové" igelitové tašky, prispejete k ochrane životného prostredia. Zvoľte si ekologickú, spoločensky zodpovednú cestu.