loading
loading
 
Nájdených 30 produktov

+Filter

Kategórie

Skryť

Značka

Viac značiek >

Skryť

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Vymazať

Nájdených 30 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 30 produktov

značky

Zakladateľkou značky theBalm je Marissa Shipman. Marissa si v roku 2004 uvedomila, že na to, aby vyzerala a cítila sa skvele, potrebuje pár produktov. A keď ich potrebuje ona, tak ostatné ženy určite tiež ...
Marissa sa rozhodla pustiť do menšieho výskumu, kúpila si 11 kníh o tom, ako vyrobiť make-up a začala s ním experimentovať vo svojej kuchyni. "Stal sa zo mňa blázon do make-upu! Založila som firmu, vypracovala rozpočet, najala chemika a navrhla webové stránky. "Do svojich výrobkov začala pridávať látky proti starnutiu, rôzne druhy pigmentov, úžasné vône a zrodil sa theBalm.

 

"Krásna behom 5 minút" - to je filozofia značky theBalm, ktoré ponúka rad multifunkčných výrobkov a báječných riešenie pre všetky vaše túžby a potreby v oblasti krásy. Nepreberné množstvo výrazných farieb a úžasných receptúr vo vás prebudí umelkyňu a umožní vám vytvoriť look, vďaka ktorému budete vyzerať a cítiť sa neustále mladá.

V súčasnosti nájdete produkty theBalm, ktoré sú bez parabénov a nie sú testované na zvieratách, takmer po celom svete. A pretože krása a zábava idú u theBalm ruka v ruke, sú všetky produkty navrhnuté tak, aby vám pozdvihli náladu - pútavými retro obaly, vtipnými názvy a hlavne dokonalým výsledkom.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 617
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni