Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk
Vivantis.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty.  Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.
Rozumiem
Upraviť nastavenie
Viac informácií o ochrane súkromia
loading

Októbrová súťaž o tašku Art of Polo


Súťažná otázka:

Co značka Art of Polo nemá v nabídce?





Pre účasť v súťaži je nutné mať vo chvíli losovania prihlásený newsletter o cenových akciách a novinkách. Po odoslaní vašej odpovede stačí potvrdiť súhlas s jeho zasielaním, ktorý dostanete na email.

Kontaktné údaje:

Meno
Priezvisko
E-mail
Opíšte znaky z obrázka
Zmeniť obrázok

Pravidlá súťaže:

1. Usporiadateľom súťaže je spoločnosť Vivantis a.s. so sídlom Školní náměstí 14537 01Chrudim II, IČO: 25977687
2. Účastníkom súťaže sa stáva každý návštevník serverov spoločnosti Vivantis a.s. staršie ako osemnásť rokovktorý akceptujepravidlá súťaže a správne odpovie na súťažnú otázku
3. Súťaž trvá od 1. 10. 2018 do 31. 10. 2018.
4. Výhercom súťaže sa stane súťažiaci, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 353 a zároveň bude mať vo chvíližrebovania prihlásený spravodajca
5. Určenie výhercu prebehne 1. 11. 2018.
6. Výherca bude o výhre informovaný elektronickou poštou
7. Každý súťažiaci dáva svoj ​​súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na listine výhercovktorá bude zverejnená na internetových stránkach, ktoré prevádzkuje spoločnosť Vivantis a.s.
8. Súťaže sa nesmú zúčastniť zamestnanci Vivantis a.s. a ich rodinní príslušníci
9. Účastník súťaže týmto poskytuje spoločnosti Vivantis a.s. súhlasaby jeho e​​-mailovú adresu spracovávala pre marketingové účely, teda za účelom zasielania obchodných ponúk a služiebSúhlas je poskytovaný na dobu neurčitúTento súhlas je možné odvolať za podmienok stanovených platnými právnymi predpismi.

Výhercem súťaže za mesiac september se stala etronela Dúcová.

Súťažná otázka: Čo nepatrí do sortimentu značky Tamaris?

Správna odpoveď: kozmetiku.


Výherkyňou blahoželáme.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 46 166
produktov
od kabelky po parfum
x