loading

Januárová súťaž o darčekovú sadu od značky Doppler

V prvej polovici mesiaca január odmeníme jedného výhercu darčekovú sadou od značky Doppler, ktorá obsahuje kalendár, plechový hrnček, balzam na pery a pero.

Rakúska spoločnosť Doppler vyrába dáždniky od roku 1947. Všetky svoje výrobky vyrába s maximálnou starostlivosťou a dôrazom na kvalitu a potreby zákazníkov. Nezabúda pritom ani na skvelý dizajn a servis. A práve preto získala na európskom trhu vedúce postavenie.

Výhra:

V prvej polovici mesiaca január odmeníme jedného výhercu darčekovú sadou od značky Doppler, ktorá obsahuje kalendár, plechový hrnček, balzam na pery a pero.


Súťažná otázka:

Od akého roku vyrába značka Doppler dáždniky?

Pre účasť v súťaži je nutné mať vo chvíli losovania prihlásený newsletter o cenových akciách a novinkách. Po odoslaní vašej odpovede stačí potvrdiť súhlas s jeho zasielaním, ktorý dostanete na email.

Kontaktné údaje:

Meno
Priezvisko
E-mail
Opíšte znaky z obrázka
Zmeniť obrázok

Pravidlá súťaže:

1. Usporiadateľom súťaže je spoločnosť Vivantis a.s. so sídlom Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČO: 25977687.
2. Účastníkom súťaže sa stáva každý návštevník serverov spoločnosti Vivantis a.s. staršie ako osemnásť rokov, ktorý akceptuje pravidlá súťaže a správne odpovie na súťažnú otázku.
3. Súťaž trvá od 1.1.2017 do 31.1. 2017
4. Výhercom súťaže sa stane súťažiaci, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 398 a zároveň bude mať vo chvíli žrebovania prihlásený spravodajca.
5. Určenie výhercu prebehne 1.2.2017.
6. Výherca bude o výhre informovaný elektronickou poštou.
7. Každý súťažiaci dáva svoj ​​súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na listine výhercov, ktorá bude zverejnená na internetových stránkach, ktoré prevádzkuje spoločnosť Vivantis a.s.
8. Súťaže sa nesmú zúčastniť zamestnanci Vivantis a.s. a ich rodinní príslušníci.
9. Účastník súťaže týmto poskytuje spoločnosti Vivantis a.s. súhlas, aby jeho e​​-mailovú adresu spracovávala pre marketingové účely, teda za účelom zasielania obchodných ponúk a služieb. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné odvolať za podmienok stanovených platnými právnymi predpismi.

Výhercem súťaže za mesiac december sa stal Martin Harmata.
Súťažná otázka: V akom roku bola založená značka Brekka?
Správna odpoveď: 1988.

Výherci blahoželáme.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 36 581
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni