loading
loading
 
Nájdených 22 produktov

+Filter

Kategórie

Skryť

Značka

Viac značiek >

Skryť

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Vymazať

Nájdených 22 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 22 produktov

značky

Značka Steblanc je nová unikátna kozmetická značka, ktorá bola založená firmou Nabion, ktorá je dobre známy výrobca kozmetickej značky Mizon. Od roku 2012 je spoločnosť NABION súčasťou korporácie Čoson.
Táto korporácia zaujíma popredné miesto na kozmetickom trhu vďaka svojmu inovatívnemu prístupu a neustálemu výskumu v oblasti krásy a zdravia. Všetky jej kozmetické laboratóriá sú vybavené modernými zariadeniami s najvyššou technológiou pre širokú škálu testov a pracujú v nej špičkové technické a vedecké tímy, ktoré zaručujú výsledky vývoja prírodných, organických a naozaj účinných kozmetických prípravkov.
K vytvoreniu tejto značky inšpirovala výrobcu legenda o "živej" vode z riek na Kórejskom polostrove, ktorá je schopná oživiť a omladiť ľudský organizmus. Táto voda má priaznivé účinky: zintenzívňuje metabolické procesy v živých tkanivách, urýchľuje hojenie rán a vredov, zlepšuje celkové zdravie a vzhľad, znižuje náchylnosť k nepriaznivým faktorom. "Živá" voda je vynikajúci stimulant, tonikum a zdroj energie.
Pre výrobu sa používajú najkvalitnejšie hypoalergénne a netoxické suroviny z čistej prírody, produkty neobsahujú umelé farbivá, minerálne oleje a parabény. Zloženie výrobkov STEBLANC obsahuje veľké množstvo rastlinných extraktov, ako je extrakt z čiernych slimákov (mucín), aminokyseliny, panthenol, kyselina hyaluronová, výťažky a oleje z bylín, plodov, ovocia a zeleniny, morského kolagénu, vitamínov a minerálnych látok z hlbinných morských zdrojov.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni