Preskočiť na hlavný obsah

productDetail.productImages

Boccia Titanium

Titánový prsteň s briliantmi 0135-02

175,10 €

Obvod

Kód: sBT0302-54
2 mesiace na vrátenie

  • Snubný prsteň z titánu od značky Boccia Titanium,
  • osadený 3 brilianty ,
  • jemné prevedenie s matným povrchom a lesklými prechody medzi jednotlivými prúžkami,
  • kraje prsteňa sú pozlátené žltým a ružovým zlatom.

Nechajte sa uniesť kúzlom titánových šperkov Boccia Titanium.

Jednoduchá a čistá línia robí zo šperkov skvosty, ktoré musíte mať!

Prsteň možno zhotoviť vo veľkosti 49 - 67 mm.

Súvisiace produkty

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0135-03
120,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Pozlátené titánové kruhy 0592-02
154,20 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0144-02
Až -11 %
Od 81,40 €productDetail.originalPrice:91,60 €
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový snubný prsteň 0130-07
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0129-02
Až -11 %
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový prsteň 0149-01
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0101-21
91,50 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Snubný titánový prsteň 0131-01
Až -12 %
do 28. 10. u vás

Boccia Titanium - Titánový bicolor prsteň s briliantmi 0144-01
120,80 €
do 4. 11. u vás

Boccia Titanium - Titánový snubný prsteň 0130-01
Až -23 %
Od 28,80 €productDetail.originalPrice:37,40 €
do 28. 10. u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Maison Alhambra - B.A.D. Femme - EDP
Výhodné
14,60 €
do 28. 10. u vás

Dsquared² - Wood For Her - EDT
Akcia s kódom
do 28. 10. u vás

Collistar - Spevňujúci pleťový balzam (Collagene + Malachite Cream Balm) 50 ml
Akcia s kódomVýhodné
30,30 €
do 28. 10. u vás

Moschino - Funny - EDT
VýhodnéBestseller
do 28. 10. u vás

ACM - Pleťový krém s 15% kyselinou azelaovou Azéane (Cream) 30 ml
Akcia s kódom
20,90 €
do 28. 10. u vás

Chloé - Nomade - EDP
Bestseller
do 28. 10. u vás

Alcina - Protivráskový pleťový krém Hyaluron 2.0 (Face Cream) 50 ml
Akcia s kódom
24,30 €
do 28. 10. u vás

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme – EDP
Akcia s kódomBestseller
do 28. 10. u vás

Nanolash - Sérum pre rast rias Eyelash Serum 3 ml
Akcia s kódomVýhodné
40,10 €
do 28. 10. u vás

Calvin Klein - CK IN2U For Her - EDT
Akcia s kódomBestseller
do 28. 10. u vás

Lattafa - Sakeena - EDP
Akcia s kódomVýhodné
19,90 €
do 28. 10. u vás

Revlon - Charlie Gold - EDT
Akcia s kódomVýhodné
5,40 €
do 28. 10. u vás

Calvin Klein - Eternity - EDP
Bestseller
do 28. 10. u vás

Lattafa - Fakhar Gold - EDP
Akcia s kódomVýhodné
16,10 €
do 28. 10. u vás

Elode - So Lovely - EDP
Výhodné
6,70 €
do 28. 10. u vás

Lattafa - Yara Candy - EDP
Akcia s kódomVýhodné
20,60 €
do 28. 10. u vás

Erborian - Rozjasňujúci CC krém SPF 30 (Colour-Correcting Cream) 40 ml
Akcia s kódom
do 28. 10. u vás

Lattafa - Rave Now Women - EDP
Akcia s kódomVýhodné
17,30 €
do 28. 10. u vás

Giorgio Armani - Emporio She - EDP
Bestseller
do 28. 10. u vás

Victoria's Secret - Coconut Passion - telový závoj
Akcia s kódomVýhodné
13,50 €
do 28. 10. u vás