loading
loading
 
Nájdených 181 produktov

+Filter

Kategórie

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Farba

Povrchová úprava

Vymazať

Nájdených 181 produktov

Radiť podľa:

Hore

1234

Nájdených 181 produktov

značky


Swarovski

Swarovski znamená v šperkárstve naozajstný pojem. Ide o výnimočné šperky a doplnky, ktoré sú zdobené originálnymi kryštálmi Swarovski. Tieto kryštály spoznáte vďaka vysokej brilanciu a veľmi krásnemu a vkusnému dizajnu. Ide o jednu z najznámejších značiek, ktoré sa objavujú na svetovom trhu. Swarovski, to je symbol prepychu, krásy a luxusu pre každého.

Swarovski je značka svetového formátu, nie je divu, že si vyberá známe tváre, ktoré prezentujú jej kolekcie. Tvárou značky bola napríklad Miranda Kerr, alebo kráska z južnej Afriky a jedna z anjelikov Victoria Secret Candice Swanepoel. Candice okrem iného pózovala v helme posázené kryštály Swarovski, skutočne nádherný pohľad.

Značka sa snaží priťahovať pozornosť aj zaujímavými produkty. Napríklad v roku 2004 prináša rakúska spoločnosť obrie kryštál o priemere 2,7 ma hmotnosť 250 libier. Neskôr vyrába obrovský luster, ktorý slúži ako dekorácia v legendárnom filme "Fantóm opery". V Rakúsku môžete dokonca navštíviť múzeum venované Danielu Swarovski.

info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 36 126
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni