Preskočiť na hlavný obsah
2 mesiace na vrátenie

productDetail.productImages

JwL Luxury Pearls

Prekrásny strieborný náhrdelník s pravou perlou a zirkónmi JL0785 (retiazka, prívesok)

Akcia s kódom
45,90 €
Kód: sJL0785
2 mesiace na vrátenie

  • Prekrásny dámsky náhrdelník z dielne značky JwL Luxury Pearls,
  • vyrobený z veľmi kvalitného striebra,
  • dekorovaný pôvabným príveskom, ktorému dominuje pravá sladkovodná perla s priemerom 0,8 cm,
  • romantický dizajn podčiarkuje osadenie trblietavými čírymi zirkónmi,
  • dĺžka prívesku : 2 cm,
  • dĺžka náhrdelníka : 40 cm, možnosť predĺženia o 5 cm,
  • rhodiovaný povrch - znižuje výskyt alergických reakcií a zachováva lesk,
  • krabička obsahuje certifikát pravosti,
  • šperk nesie punc autorskej tvorby,
  • vďaka šperkom JwL Luxury Pearls budete vstávať s radosťou.

Súvisiace produkty

JwL Luxury Pearls - Dvojitý strieborný náramok s príveskami a pravou perlou JL0802
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
45,90 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Strieborné Rosegold náušnice s pravou bielou perlou a kryštály JL0252
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
31,20 €
do 12. 8. u vás
JwL Luxury Pearls - Štýlový náhrdelník s pravými riečnymi perlami JL0799
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
83,80 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Unikátny brošňa Lastúra 2v1 s pravou perlou JL0380
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
41,70 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Prekrásna brošňa s perlou 2v1 Púpava JL0664
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
41,70 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Elegantný set šperkov s pravou perlou a zirkónmi JL0746 (retiazka, prívesok, náušnice)
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
83,80 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Štýlový pozlátený náhrdelník s pravými riečnymi perlami JL0798
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
83,80 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Jemné strieborné náušnice s pravou perlou JL0643
Akcia s kódomBestseller
JwL Luxury Pearls
41,70 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Náhrdelník z pravých perál v dvoch odtieňoch JL0316
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
75,40 €
do 31. 7. u vás
JwL Luxury Pearls - Bicolor strieborný prsteň s pravou perlou JL0623
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
45,50 €
do 12. 8. u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Esprit - Esprit Essential For Her - EDP
Až -24 %Akcia s kódom
Esprit
11,60 €15,20 €
do 31. 7. u vás
Holika Holika - Hydra tačný telový gél Aloe 99% (Soothing Gel) 250 ml
Akcia s kódom
Holika Holika
8,40 €
do 31. 7. u vás
Blasé - Blasé - EDT
Akcia s kódomVýhodné
Blasé
13,40 €
do 31. 7. u vás
Lattafa - Yara - EDP
Výhodné
Lattafa
19,90 €
do 31. 7. u vás
La Roche Posay - Upokojujúci krém pre pokožku so sklonmi k ekzémom Lipikar Egzema Med (Cream) 30 ml
Akcia s kódom
La Roche Posay
23,60 €
do 31. 7. u vás
Lattafa - Fakhar Rose Women - EDP
Až -5 %Akcia s kódom
Lattafa
19,90 €20,90 €
do 31. 7. u vás
Calvin Klein - Eternity Eau Fresh - EDP
Výhodné
Calvin Klein
22,90 €
do 31. 7. u vás
Lacoste - Lacoste Pour Femme - EDP
Bestseller
Lacoste
Od 23,40 €
do 31. 7. u vás
Uriage - Vyhladzujúci denný pleťový krém Age Absolu (Redensifying Rosy Cream) 50 ml
Akcia s kódom
Uriage
26,10 €
do 31. 7. u vás
Guess - Luxusné oceľové náušnice s kryštálmi Color My Day JUBE02247JWRHT/U
Akcia s kódomVýhodné
Guess
30,10 €
do 31. 7. u vás
Maison Alhambra - Léonie - EDP
Akcia s kódomVýhodné
Maison Alhambra
16,70 €
do 31. 7. u vás
BANOBAGI - Hydratačná pleťová maska Vita Genic Hydrating (Jelly Mask) 30 g
Akcia s kódom
BANOBAGI
3,40 €
do 31. 7. u vás
Versace - Bright Crystal – EDT
Až -2 %Bestseller
Versace
Od 37,70 €
do 31. 7. u vás
Artdeco - Ceruzka na oči (Kajal Liner) 1,1 g
Až -24 %Akcia s kódom
Artdeco
3,80 €
do 31. 7. u vás
Moschino - Cheap & Chic I Love Love - EDT
VýhodnéBestseller
Moschino
Od 20,10 €
do 31. 7. u vás
Alcina - Čistiaca pena pre všetky typy pleti No.1 (Cleansing Mousse No.1) 150 ml
Výhodné
Alcina
11,50 €
do 31. 7. u vás
Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme – EDP
Akcia s kódomBestseller
Hugo Boss
Od 27,30 €
do 31. 7. u vás
Juvena - Exkluzívny zázračný krém (Superior Miracle Cream) 75 ml
Akcia s kódomBestseller
Juvena
56,70 €
do 31. 7. u vás
KISS - Samolepiace nechty ImPRESS Nails - Everlasting 30 ks
Akcia s kódomVýhodné
KISS
9,80 €
do 31. 7. u vás
Vichy - Hĺbkovo čistiaci gél proti nedokonalostiam aknóznej pleti Normaderm (Intensive Purifying Cleanser)
Akcia s kódomVýhodné
Vichy
Od 14,40 €
do 31. 7. u vás