Preskočiť na hlavný obsah
2 mesiace na vrátenie

productDetail.productImages

JwL Luxury Pearls

Náramok z pravých bielych perál JL0362

Akcia s kódomBestseller
Farebné prevedenia
50,00 €
Kód: sJL0362
2 mesiace na vrátenie

  • Luxusný náramok od značky JwL Luxury Pearls,
  • z pravých perál,
  • dĺžka náramku: 19 cm,
  • zapínanie je vyrobené zo striebra a vďaka úprave rhodiom si udržuje lesk a dlhú živnotnost,
  • perly sú jednotlivo oddelené šperkárskymi uzlíky- vďaka tomu sa o seba neodierajú,
  • v krabičke nájdete certifikát pravosti,
  • perlový šperk je ideálnym darčekom a nemal by chýbať v žiadnej šperkovnicu,
  • vďaka šperkom JwL Luxury Pearls budete vstávať s radosťou.

Súvisiace produkty

JwL Luxury Pearls - Pozlátené náušnice s pravými perlami JL0532
Akcia s kódomBestseller
JwL Luxury Pearls
41,60 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Náhrdelník z nežných 11 pravých perál JL0355
Akcia s kódomBestseller
JwL Luxury Pearls
54,20 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Strieborný náhrdelník s morskou japonskou perlou Akoya JL0800
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
113,00 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Elegantné strieborné náušnice s perlou a zirkónmi JL0640
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
41,60 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Jemné strieborné náušnice s pravými bielymi perlami JL0683
Akcia s kódomVýhodné
JwL Luxury Pearls
32,30 €
do 14. 8. u vás
JwL Luxury Pearls - Žlto pozlátené náušnice s perlami a zirkónmi JL0769
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
45,80 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Romantické asymetrické náušnice so srdcom a sladkovodnou perlou 2v1 JL0854
Akcia s kódomVýhodné
JwL Luxury Pearls
52,10 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Náhrdelník z nežných 5 pravých perál JL0755
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
45,80 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Perlová brošňa 2v1 s pravou bielou perlou a perleťou JL0820
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
41,60 €
pozajtra u vás
JwL Luxury Pearls - Elegantné bicolor náušnice s pravými perlami JL0721
Akcia s kódom
JwL Luxury Pearls
50,00 €
pozajtra u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Guess - Luxusné oceľové náušnice s kryštálmi Color My Day JUBE02247JWRHT/U
Výhodné
Guess
30,10 €
pozajtra u vás
Maison Alhambra - Léonie - EDP
Akcia s kódomVýhodné
Maison Alhambra
16,70 €
pozajtra u vás
Troli - Pôvabný bronzový náramok s kvietkami VSB006R-PET
-42 %Akcia s kódom
Troli
9,60 €16,60 €
pozajtra u vás
Bioderma - Čistiaci šampón proti lupinám pre mastné vlasy Nodé P (Anti-Dandruff Purifying Shampoo) 400 ml
Akcia s kódomVýhodné
Bioderma
16,60 €
pozajtra u vás
La Roche Posay - Odličovač očí Respectissime (Eye Make-up Remover) 125 ml
Akcia s kódomVýhodné
La Roche Posay
15,50 €
pozajtra u vás
BANOBAGI - Hydratačná pleťová maska Vita Genic Hydrating (Jelly Mask) 30 g
Akcia s kódom
BANOBAGI
3,40 €
pozajtra u vás
Bioderma - Súprava starostlivosti na suché a popraskané pery Atoderm 2 x 4 g
Akcia s kódom
Bioderma
8,00 €
pozajtra u vás
Afnan - 9AM - EDP
Akcia s kódomVýhodné
Afnan
20,80 €
pozajtra u vás
Vichy - 48-hodinový perličkový antiperspirant proti bielym a žltým škvrnám 50 ml
Akcia s kódomVýhodné
Vichy
11,20 €
pozajtra u vás
Dolce & Gabbana - Light Blue Eau Intense - EDP
Dolce & Gabbana
Od 29,20 €
pozajtra u vás
Betty Barclay - Pure Style - EDT
Akcia s kódom
Betty Barclay
18,00 €
pozajtra u vás
Bioderma - Upokojujúca pleťová voda Sensibio H2O (Solution Micellaire)
Akcia s kódom
Bioderma
Od 9,60 €
pozajtra u vás
Lattafa - Yara - EDP
Výhodné
Lattafa
19,90 €
pozajtra u vás
Beauty of Joseon - Ochranný opaľovací krém s probiotikami SPF 50 Relief (Sun Cream) 50 ml
Akcia s kódomVýhodné
Beauty of Joseon
14,60 €
pozajtra u vás
Elizabeth Arden - Green Tea - EDT
Akcia s kódomBestseller
Elizabeth Arden
Od 7,70 €
pozajtra u vás
KISS - Samolepiace nechty ImPRESS Nails - Everlasting 30 ks
Akcia s kódomVýhodné
KISS
9,80 €
pozajtra u vás
Juvena - Exkluzívny zázračný krém (Superior Miracle Cream) 75 ml
Akcia s kódomBestseller
Juvena
56,50 €
pozajtra u vás
Hugo Boss - Boss Alive - EDP
Akcia s kódomVýhodné
Hugo Boss
Od 39,00 €
pozajtra u vás
Bioderma - Upokojujúci a čistiaci krém Sensibio DS + 40 ml
Akcia s kódomVýhodné
Bioderma
13,00 €
pozajtra u vás
The Body Shop - Telový jogurt na suchú a citlivú pokožku Almond Milk (Body Yogurt) 200 ml
Akcia s kódomVýhodné
The Body Shop
10,20 €
pozajtra u vás