Preskočiť na hlavný obsah
2 mesiace na vrátenie

productDetail.productImages

Hot Diamonds

Strieborný prsteň Emozioni scintilla Peridot Nature ER019

Akcia s kódom
Farebné prevedenia
57,60 €
Obvod
Kód: sHD0873-52
2 mesiace na vrátenie

  • Štýlový prsteň značky Hot Diamonds,
  • z obľúbenej kolekcie Emozioni,
  • vyrobený zo striebra,
  • rhodiovaný povrch - šperk nealeboerna a zachováva si lesk,
  • prsteň zdobí zelenkavý zirkón,
  • táto príjemná farba vnesie do vášho života pohodu,
  • ozdobte sa nadčasovým šperkom.

 

Šperky Hot Diamonds sú dodávané v originálnom balení.

Súvisiace produkty

Hot Diamonds - Strieborný prsteň Emozioni scintilla Blue Peace ER022
Akcia s kódom
Hot Diamonds
57,60 €
do 7. 8. u vás
Hot Diamonds - Prívesok Hot Diamonds Emozioni Alloro Innocence Coin EC458-EC489
Akcia s kódom
Hot Diamonds
Od 46,70 €
do 30. 7. u vás
Hot Diamonds - Strieborný prsteň Emozioni scintilla Violet Spirituality ER021
Akcia s kódom
Hot Diamonds
57,60 €
do 7. 8. u vás
Hot Diamonds - Prsteň Emozioni Riflessi ER003
Akcia s kódom
Hot Diamonds
81,70 €
do 7. 8. u vás
Hot Diamonds - Prívesok Hot Diamonds Emozioni Alloro Innocence Coin EC456-EC457
Akcia s kódom
Hot Diamonds
44,70 €
do 7. 8. u vás
Hot Diamonds - Prívesok Emozioni Reversible Coin Keeper DP486-DP487
Akcia s kódom
Hot Diamonds
Od 125,80 €
do 7. 8. u vás
Hot Diamonds - Strieborná retiazka Hot Diamonds Emozioni Belcher Silver 61 CH058
Akcia s kódomBestseller
Hot Diamonds
53,00 €
do 30. 7. u vás
Hot Diamonds - Prívesok Emozioni scintilla Violet Spirituality EC352_EC353
Akcia s kódom
Hot Diamonds
83,80 €
do 7. 8. u vás
Hot Diamonds - Strieborný prsteň Hot Diamonds Emozioni sa zirkónmi ER023
Akcia s kódom
Hot Diamonds
82,50 €
do 24. 8. u vás
Hot Diamonds - Prívesok Emozioni Coin Keeper DP445-DP450
Akcia s kódom
Hot Diamonds
Od 96,70 €
do 30. 7. u vás

Mohlo by Vás zaujímať

Guerlain - Darčeková sada Abeille Royale Huile-en-Eau Jeunesse
Akcia s kódomVýhodné
Guerlain
99,90 €
do 30. 7. u vás
Giorgio Armani - My Way Parfum - P - náplň
Akcia s kódomVýhodné
Giorgio Armani
76,80 €
do 30. 7. u vás
Nuxe - Multifunkčný suchý olej s trblietkami Huile Prodigieuse OR (Multi-Purpose Dry Oil)
Akcia s kódomBestseller
Nuxe
Od 17,70 €
do 30. 7. u vás
Moschino - Cheap & Chic I Love Love - EDT
VýhodnéBestseller
Moschino
Od 20,10 €
do 30. 7. u vás
Lancôme - Tresor Midnight Rose - EDP
Akcia s kódom
Lancôme
Od 43,30 €
do 30. 7. u vás
Versace - Bright Crystal – EDT
Až -2 %Bestseller
Versace
Od 37,70 €
do 30. 7. u vás
Zimaya - Fatima Pink - parfumovaný extrakt
Akcia s kódomVýhodné
Zimaya
20,20 €
do 30. 7. u vás
Juvena - Nočný liftingový krém proti vráskam Juvenance® Epigen (Lifting Anti-Wrinkle Night Cream) 50 ml
Akcia s kódomVýhodné
Juvena
59,00 €
do 30. 7. u vás
Clarins - Samoopaľovací prípravok na pleť Selftan (Radiance-Plus Golden Glow Face Booster) 15 ml
Akcia s kódomVýhodné
Clarins
24,80 €
do 30. 7. u vás
Chloé - Nomade Naturelle - EDP
Akcia s kódomVýhodné
Chloé
Od 50,70 €
do 30. 7. u vás
Jimmy Choo - I Want Choo - EDP
Jimmy Choo
Od 30,90 €
do 30. 7. u vás
Ahmed Al Maghribi - Meillure - EDP
Akcia s kódom
Ahmed Al Maghribi
17,90 €
do 30. 7. u vás
Estée Lauder - Pumpička pre make-up Double Wear Stay-in-Place Pump
-30 %Akcia s kódom
Estée Lauder
5,70 €8,20 €
do 30. 7. u vás
Troli - Pôvabný bronzový náramok s kvietkami VSB006R-PET
-42 %Akcia s kódom
Troli
9,60 €16,60 €
do 30. 7. u vás
Max Factor - Zmatňujúci púder Creme Puff New 14 g
Až -15 %Akcia s kódom
Max Factor
Od 5,60 €
do 30. 7. u vás
Issey Miyake - L `Eau D `Issey - EDT
Akcia s kódomVýhodné
Issey Miyake
Od 23,00 €
do 30. 7. u vás
Bioderma - Šampón proti lupinám Nodé P (Anti-Dandruff Regulating Shampoo) 400 ml
Akcia s kódomVýhodné
Bioderma
16,40 €
do 30. 7. u vás
K18 - Bezoplachová regeneračná maska na vlasy Biomimetic Hairscience (Leave-In Molecular Repair Hair Mask)
Akcia s kódom
K18
Od 12,70 €
do 30. 7. u vás
Drunk Elephant - Tónovaný pleťový krém na opaľovanie SPF 30 Umbra Tinte (Physical Daily Defense) 60 ml
-14 %Summer Sale
Drunk Elephant
9,50 €11,10 €
do 30. 7. u vás
Lattafa - Fakhar Rose Women - EDP
Až -5 %Akcia s kódom
Lattafa
19,90 €20,90 €
do 30. 7. u vás