loading

Kozmetická poradňa

MONIKA PETROVICKÁ – kúzelníčka krásy

Monika Petrovická Krása a zdravý, pestovaný vzhľad je pre mňa dôležitý a preto sa od roku 2004 snažím predávať svoje znalosti a skúsenosti z kozmetiky nielen ženám s problematickou pleťou, ale jednoducho všetkým, ktorí sa chcú páčiť a dobre vyzerať. Za tých viac ako 10 rokov sa neustále zdokonaľujem a učím sa novým veciam, a to predovšetkým vďaka značke Dermacol. Vypracovala som sa na pozíciu Area Sales Managera, ktorá mi umožňuje vidieť do kuchyne jednej z TOP značiek na našom trhu. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky týkajúce sa krásy, kozmetiky, líčenia a najaktuálnejších trendov v dekoratívnej kozmetike. Prosím, neváhajte ma kontaktovať na adrese kosmeticka@krasa.cz.

Vstúpiť do poradne >>

Vizážistická poradňa

HANA NIKODEMOVÁ

Hana Nikodemová V kozmetickej poradni čaká na Vaše otázky Hana Nikodemová. Hanka má bohaté skúsenosti s dekoratívnou kozmetikou a starostlivosťou o pokožku z doby, keď pôsobila ako módna a kozmetická redaktorka. V súčasnej dobe zastáva funkciu PR and promotion manager vo firme BCM, ktorá na český trh prináša obľúbené značky Artdeco a Vita Liberata. Hana Nikodemová má na starosti koordináciu vizážistov, komunikáciu so zákazníkmi a špeciálne projekty a rada Vám pomôže vyriešiť každý kozmetický problém! Neváhajte preto, a obráťte sa na Hanku.

Vstúpiť do poradne >>

Lekárska poradňa

MUDR. LADISLAV ŠAFRÁNEK

MUDR. Ladislav Šafránek Už pred mnohými rokmi som opustil pozície oficiálnych liečebných postupov a dnes sa už venujem výhradne prírodnej celostnej medicíne zameranej predovšetkým na zdravú dlhovekosť. V poradenskej činnosti pracujem iba s malým počtom prevažne komplexne pôsobiacich prírodných produktov, ktoré podporujú celkové regeneračné a samo uzdravujúce mechanizmy ľudského organizmu. Snažím sa preferovať síce moderne pripravované prírodné produkty, ale len také, kde o ich hlavných zložkách je už známo po stáročia, a že pri dlhodobom užívaní i relatívne malých dávok významne spomaľujú procesy starnutia a v konečnom dôsledku tak napomáhajú aj ku spomaleniu starnutia pleti a tým aj k udržaniu čo najlepšieho vzhľadu do neskoršieho veku.

Vstúpiť do poradne >>

Výživová poradňa

MGR. ZUZANA ŠVÉDOVÁ, DIS.

Mgr. Zuzana Švédová, Dis. Keď som sa tu po všetkých svojich zdravotných peripetiách, ktoré ma dlhé roky sprevádzali, rozhodla prevziať zodpovednosť do vlastných rúk, došla som práve k tomu, k čomu ma môj život celé tie dlhé roky láskavo viedol. Posledným upozornením mi bol diabetes 1. Typu, ktorý mi dopomohol nájsť silu vyštudovať ďalšiu zo svojich vysokých škôl, venovaných výžive. V súčasnosti pôsobím ako nutričný terapeut a prostredníctvom svojich osobných skúseností, na ktorých staviam, pomáham tým, ktorí kráčajú po rovnakých stopách. Skôr ako ku klasickej medicíne ma to ťahá k prírode, kvalitnej strave, blahodarnému spánku, čistej vode, radostnému pohybu, vyrovnaným medziľudským vzťahom, pretože všetko je v jednom, vzájomne sa prelína a tvorí ten dokonalý celok, ktorý nazývame ŽIVOTOM.

Sami sebe sme tými najlepšími lekármi, akékoľvek poznanie je ukryté v duši a pokiaľ k nej nájdeme cestičku, prostredníctvom čohokoľvek, čo nás tu urobí šťastnými, žiadna z chorôb nedostane šancu, aby nám tu bránila v naplnení svojho životného poslania. Som tu pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť zdravšie stravovať, vyliečiť telo i myseľ, odhodiť akýkoľvek strach, ktorý nám bráni dýchať z plných pľúc. Teším sa na Vás !

Vstúpiť do poradne >>

info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni