Trblietavo žiariace alebo trendy a elegantná?

Piatkový večer sa blíži. Na tom sa zhodneme nehľadiac na to, či je ešte pondelok ráno alebo už dokonca utorok popoludní. :-) Na víkend sa jednoducho tešíme a nielen preto, že si môžeme trošku pospať, konečne máme viac času na deti aj na svoje koníčky. Tiež sa na neho tešíme, pretože sa môžeme konečne stretnúť s kamarátkou, ktorá býva na druhej strane republiky, alebo pretože si s kolegyňami z práce zájdeme na sľubovaný pohárik.

Keď už sme sa konečne zhodli na nejakom termíne, dohovorili stráženie pre deti, tak sa pozrieme do šatníka a zistíme, že v ňom nie je nič, čo by sa pre takúto príležitosť hodilo ... Čo s tým? Ešte, že je utorok a zostáva dostatok času. :-)

Teraz už si len vybrať, v čom sa budete cítiť sama sebou. Dávate prednosť krátkym šatám alebo dlhej sukni? Výstrihu alebo košeľu ku krku?

Dare - EDT
-5%
Guess
Dare - EDT
do 22.9. u vás

 

 

Akú si vybrať kabelku?


Veľké kabelky majú ženy rady. Prečo? Hlavne preto, že sa do nich zmestia všetky "nevyhnutnosti" pre všedné dni. Vojde sa do nich kozmetika, knižka na cestu do práce, desiata, niekedy aj dokonca prezlečení do fitka. :-)

Večer to je ale inak. Skoro by sa dalo povedať, že priamo naopak. Čím menšie, tým lepšie. Stačí, keď sa do nej vojde mobil, kľúče, peniaze a rúž. Lístoček je akurát tak do ruky a vášmu outfitu dodá šmrnc.

Ktorý bude vaším favoritom? Elegantné šedé, atraktívne malinové alebo neprehliadnuteľné zlaté?

Dajte šancu nevšedným farbám


Áno, čierna je úžasná za všetkých okolností, bola, je a bude trendy, ukryje aj nejaké to kilo navyše, ale možno nastal ten pravý čas sa odviazať aj pri výbere farieb. Čo by ste povedala na tyrkysové šaty, žltý svetrík alebo koralové lodičky? Aj malé posedenie s priateľmi môže byť skvelou príležitosťou pre nejaký nevšedný model. Ruku na srdce, ktorá z nás si nikdy neželala byť hviezdou večera? :-)

Fix na oči (Precise Black) 1 ml
-13%
Dermacol
Fix na oči (Precise Black) 1 ml
do 22.9. u vás
Sì - EDP
Bestseller
Armani
Sì - EDP
do 22.9. u vás

A na zápästie pripnite hodinky


Šperky sú samozrejmosťou. Prstienok, náušnice, niečo trblietavého na krk, ... Ale nezabudnite, že môžete skĺbiť aj krásne s praktickým. Vymeňte náramok za štýlové hodinky. Žiariť budú úplne rovnako ako váš obľúbený šperk a ešte navyše urobíte radosť rodine, pretože vďaka nim sa domov určite vrátite včas. :-)